hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


ЗВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБОРІВ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ТА СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ

17 грудня 2013


Звернення Національних Зборів до громадян України та світової спільноти Опубліковано: Звернення Національних Зборів до громадян України та світової спільноти // Столиця. Інформаційно-рекламний портал. – 2013. – 17 грудня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://stolica-ua.com/nac-onaln-zbori/zvernennja-nac-onalnih-zbor-v-do-gromadj-4261.html


Звернення <p>
Національних Зборів до громадян України та світової спільноти

Ми, представники громадських ініціатив МАЙДАНУ, виражаючи спільну волю, наполягаємо на докорінній зміні системи органів влади і встановленню конституційного устрою.

Ми звертаємося до громадян України незалежно від політичних вподобань, місця проживання, національності, віросповідання, тощо - стати учасником НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБОРІВ і особисто визначити свою подальшу долю та взяти на себе відповідальність за майбутнє України.

НАРОД - єдина влада в Україні і він здатний безпосередньо за власною волею створити якісно нову систему управління державою на благо кожного УКРАЇНЦЯ.

Слава УКРАЇНІ!

Прийнято 10.12.2013 в м.Київ.

Громадські організації та інші суб'єкти, які входять до складу Громадської ініціативи Євромайдану "Національні збори". (станом на 18.12.2013р.)

№            П І Б                                     Ініціатива (організація)

[…]

57.           Гай-Нижник Павло                      ГО «Булава», доктор історичних наук

[…] 
БУЛАВА