hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


29 квітня 2015 р.

Жертовна покора узаконює заклання жертви. Не винних немає.

29 квітня 2015 р. –  Жертовна покора узаконює заклання жертви. Не винних немає.

Ми ніколи не нагодуємо бідних, допоки захлані багатії не можуть нажертися. Зажерливі ж виродки ніколи не припинять об'їдати та обкрадати зубожілий народ, поки той годуватиме їх зі свого столу й робитиме вигляд, що не взмозі обрубати чужі руки у власних кишенях. Плазуючий плебс не взмозі стати вільним самодостатнім народом допоки не позбудиться інстинкту злизувати з черевиків брехунів і захланців крихти з пріснопорожніх обіцянок та не животітиме з дурнуватих сподівань на неіснуючу совість здирників й не маритиме про прийдешню кару Божу над політичними аферистами та знахабнівшими від уседозволеності шахраями й трутнями. Раб, що бунтом звільнився кайданів й подався у закріпачення, не заслуговує ані на голодну волю, ані на ситу свободу, ані на затишний добробут.

Безвольність суспільства породжує сваволю угруповань, безкарність спонукає до тиранії влади чи юрби, бунт мас живить людську різанину, сліпа віра веде до засліплення блудом, агнцеве мовчання спонукає до оніміння, тихий плач багатьох призводить до волання самотнього, безпідставне терпіння надає підстав до товтур, а жертовна покора узаконює заклання жертви. Коли багаті та бідні свідомістю однаково фрігідні – нація вихолощується. Вірус меншовартості призводить народ до епідемії втрати самовизнання, рецидиви ж самопозбави гідності ведуть народ шляхом до втрати державності, а нездатність до самозахисту виригує процудент самознищення. Не винних немає.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube