hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


5 липня 2015 р.

Янукович навиворіт?
Вихід є: Револьта Національної Честі або ж –
Національна Революція Очищення!

Янукович навиворіт? Вихід є: Револьта Національної Честі або ж – Національна Революція Очищення!(5 липня 2015 р.)

Цей допис не про імітацію реформи МВС, а про брехню і сваволю владної верхівки, що чим далі виявляє себе як «Янукович навиворіт», що маніпулює правом і законом, творить визиск держави і експлутаційне павутиння зубожілого народу, шантажуючи його патріотизмом і зовнішньою агресією, зливаючи при при цьому країну. Звісно ж, що поштовхом до напису цієї замітки стала чергова псевдореформаторська вистава (переконаний – не остання) на Софійському майдані, а приводом – вакханалія красного словоблудства, словесного шапкозакидальства, брехні, імітації перетворень, лихварства й корупції.

Дії влади вкотре ставлять державу на межу втрати суверенітету або ж її руїни, націю – підводять під загрозу прихованого гуманітарного геноциду чи денаціоналізації, людей – підштовхують до прірви зубожіння та напівголодного існування! Якщо влада не спроможна до еволюції – її розчавлять революції.

Дії влади вкотре провокують соціальні потрясіння, голодні бунти, громадянські заворушення тощо, вкорте спонукають до спротиву, до силової боротьби за соціальну справедливість, до національної революції, зрештою – дії влади зумовлюють вимушене її повалення, аби очистити владу й відновити законність у владі, аби зберегти державу й відновити її соборність, аби відродити добробут народу і права людини, аби не втратити країну, чистоту крові і честь Нації!

Тож почнемо із свіжого театралізованого дійства. Яка поліція? Відповідно до якого законодавства? Який закон визначає їхні повноваження і обов’язки? В Україні де-юре існує поліція? Ні! Тож ці люди – поза законом? Чи над законом, як і наші-ненаші владоможчі? На яких підставах ці особи у формі аля-фон Хьюго Босс у позах відомих служак з серіалу про Штірліца гулятимуть і їздитимуть по вулицях Києва? І з якою метою? Регулювати рух не мають права. Затримувати злочинців не мають обов’язків. І ще: готували їх аж три місяці і стануть вони, судячи з промови президента, здійснювати сервіс... Тобто вони не правоохоронці, а такі собі офіціанти...

Сьогодні вони прогулювалися вулицями, удавано чемно усміхалися нахабам, що пили пиво з горілкою під фото-відео зйомки замовлених «журналістів» від МВС. Вночі каталися і не давали спати цілому районові понтуючись звукомигалками. Запитаєте: А що це? Відповім: парад позерства і показуха для лохів-громадян і Заходу, в якого можна буде знов клянчити гроші на так звані «реформи», під удавані реформи! Під уже звичну клоунаду тупувато-недоумкуватого голови столиці Кличка і відвертий ржач під час війни президента і прем’єр-міністра країни!

Нагадаю тим, хто забув: пам’ятаєте, як Ющенко заявив про розгон ДАІ та «Кобри» після того як голові ВР (теперішньому прем’єру) Яценюку показали лише один середній пальчик? Що з того вийшло? Аваков позавчора заявив, що розігнав увесь ДПС в Миколаївській обл. (і полковників з генералами? Сумніваюся). Без презумції невинуватості, без службового розслідування! Безглузда сваволя й принцип кругової колективної відповідальності! Нагадати хто і коли використовував такий принцип? А ким замінив? Ніким. Чому ж ці марафетні «поліціянти» дифелюють Києвом, а не Миколаївською областю? Совпадєніє? Не думаю…

А пам’ятаєте як Путін переназвав в Рашці міліцію в поліцію? І що? А пам’ятаєте як от ці, що нині влаштували це шоу мод і моделей у формі, обіцяли рік тому ліквідувати «Беркут» і судити винних? Розігнали… І що? «Беркут» також переодягнули в іншу форму…

Зрештою реформи творяться не парадами і не переодягалками та переіменуваннями! Усе це показуха, мильна бульбашка, замилення очей на фоні суцільної брехні та пустопорожніх обіцянок, а не докорінна реформа МВС (і не лише там, а суцільно – у всіх гілках і щаблях влади).

Люстрація? Скількох вже відмазали, перепризначили, нагородили тощо?! Хто служив міністром в уряді Януковича й не виступав проти злочинів влади, а натомість звинуватив згодом повсталу молодь що ринулася на Банкову у провокаторстві, коли ще не було розстрільних загонів й коли до Києва ще не звезки стільки відморозків у погонах і без? Хто після попередніх виборів президента першим побіг до Януковича проситися у прем'єр-міністри, а потім кричучи про кулю в лоб ходив до нього ж домовлятися? Хто злив Крим і не зазнав покарання! Злили! Бо коли справа торкнулася Донбасу вже не кричали, що добровольці провокатори і незаконні формування тощо. Хто не виконав жодної своєї обіцянки? Хто маніпулює на народних сльозах, біді, зубожінні, війні та патріотизмі!?

Усе це складова одного ланцюга: від здачі Криму, брехні-обіцянок кандидата в президенти на виборах, неприхованих маніпуляцій на виборах голови Києва, бардака і порушення регламенту у Верховній Раді, лихоманки скандалів між коаліціантами, синочків, кумів і друзів-компаньйонів у ВР та на посадах, служак-смотрящих і круговерті «своїх» людей, бездіяльності Ген.прокуратури, брехні та безпорадності прем’єр-міністра, грабунок народу й держави, торгівля й маніпуляції на війні; усе це – замкнене коло злочину і кругової поруки, захланності, беззаконня, безвідповідальності й безкарності.

Усе це – фетиш-фантазії й чергове порушення закону з боку тих, хто, будучи найнятий народом керувати державою й бути гарантами Конституції та закону, вкотре знехтували закон, вкотре перевищили свої повноваження, вкотре збрехали й з посмішкою сплюнули на народ відрижку з ненажерства грішми, безкарності та захланністю владою.

Вихід є: Револьта Національної Честі або ж – Національна Революція Очищення!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube