hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


13 липня 2015 р.

Реформатори, бл..ть, хeрові!

Реформатори, бл..ть, хeрові! Так званий прем'єр-міністр Яценюк доручив голові Державної фіскальної служби звільнити усіх працівників Закарпатської митниці, на їхнє місце спрямувати митників з інших місць і розслідувати зловживання! І для цього «прозріння» йому знадобилося майже 2 роки, стрілянина і смерть трьох громадян України! Ну не блазень!? Сука! Реформатор-імітатор довбаний! А що це змінить!? Нічого! Знову буде гарна «рішуча» промова і знову порожні слова й наперстки зі переставлянням складових рядових виконавців, від чого, як відомо, підсумок не зміниться!

Не підзалежних виконавців треба звільняти, а ту корумповану систему, на чолі якої ти, Яценюк, де-юре і де-факто стоїш! Не «шісток»-митників слід судити, а звільнити й судити, перш за все прем'єр-міністра Яценюка, а вже за ним – голову Державної фіскальної служби, міністра МВС, колишнього в.о. президента Турчинова тощо. У нас же парламентсько-президентська система? Отож! Ви ж, кучмині діти, за європейськість і оновлення? Тоді у відставку – це політична відповідальність (про що це я, правда ж?) і під слідство – до кримінальної відповідальності, а там хай вирішує суд (знову ж таки, про що це я? про який такий суд в «реформованій» Україні Яценюка-Порошенка?) Підозри? Державна зрада (Крим), загроза державній і національній безпеці України, злочинна бездіяльність, посадова невідповідність, покривання корупційних схем тощо, і ще: брехня, брехня, брехня.

Прєзіку ти наш солодкий-словоблудний, а чи часом не твій представник у Закарпатській обл. («губернатор», хоча й посади в Україні такої не існує, утім по суті вірно) створював якісь тіпа «законні» «загони оборони»? Це що?! Не віриш? Розпорядження В.Губаля №388 від 15.12.2014 р. Не знав? То який же ти президент? А може таки знав... просто дурня валяєш тут перед нами? Чи нас за дурнів маєш (як з обіцянками у передвиборчій кампанії)?

Слухай Порошенко, а це з твоєї подачі «губернатор» (тобто голова Закарпатської ОДА) В.Губаль щойно в ефірі каналу 112 заявив, що перерозподіл контрабандних потоків у Закарпатті має відбуватися у законний спосіб? Цитую: «Перерозподіл контрабандних потоків – звичайно він завжди був на Закарпатті, но не в такий спосіб. Якщо це перерозподіл контрабандних потоків, то це не так з'ясовується. Це з'ясовується законним шляхом». Теж «інтелектуал-реформатор»! І ви усі хочете, щоби вас не відстрілювали?

Виробити, нарешті, реальні механізм і процедуру імпічменту президента, аби знову ціною життів патріотів і усієї держави не скидати з посад зажерливі дупи, що вже врослися у свої крісла.

Реформатори, бл..ть, хeрові!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube