hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


23 серпня 2015 р.

Яценюк умисно підставляє Україну
чи просто недолуго «переводить стрілки» відповідальності
за власну державотворчу імпотенцію на НАТО?


23 серпня 2015 р. – Яценюк умисно підставляє Україну чи просто недолуго «переводить стрілки» відповідальності за власну державотворчу імпотенцію на НАТО?

Недолугий український прем'єр-міністр А.Яценюк, що страждає на прогресуючу хворобу нарцисизму, нестримного пустослів'я, патологічної брехливості та рецидиви владної безвідповідальності напередодні Дня Незалежності України, у пориві уже звичного словоблудства договорився до того, що в усіх бідах України винні вже не попередники (тобто він сам, будучи при владі під крилом Ющенка), а НАТО!

«Те, що в 2008 році Україні відмовили у підписанні плану дій щодо членства в НАТО, – заявив прем'єр-міністр України А.Яценюк, – сьогодні призвело до великої геополітичної драми. Після того, як Україні та Грузії не вдалося підписати ПДЧ, Росія здійснила військову агресію в Грузії. І це – наслідки безвідповідального рішення. А потім агресор пішов далі на Крим, Донецьк і Луганськ». Так і хочеться прокоментувати: Ну не ідіот?

Арсенію Петровичу, Вам з Ющенком у 2008-му треба було країну робити міцнішою, реформи провести, поліпшити обороноздатність Армії, а не ляпати язиками, роздирати сварками і обкрадати державу та плекати Януковича, якого ви з Ющенком 2010-го до влади привели і до якого ви перший побігли у прем'єри проситися! Коли б ви не ДАІ розпускали за "фак" щодо вас, а потім так само не відновили те ДАІ, а натомість державу зміцнювали б, то ані Януковича, ані зради Партії Регіонів, ані війни цієї не було би, і за здачу Криму вас би з Турчиновим та за інше не судили би у майбутньому! А якби НАТО приймало до своїх лав усі держави-нероби та держави-трутні із їхнім корупційним та безвідповідальним керівництвом (подібно до вас і вам подібних), то давно б вже по вітру пішло.

Утім, не буду так обзивати голову уряду, який і нині неспроможний здійснити будь-які реальні реформи й звів країну до економічного колапсу. Так зовсім недалеко докотитися й до путінської риторики щодо провини у всіх негараздах в Рашці США і НАТО. А що? Дуже зручно! Не голова ж уряду винен у дерибані держави та зубожінні українського народу, а антияценюківська вісь кроликоненависників: Москва-Брюсель-Вашингтон!

Не буду ж я, звісно, називати за цей "невинний" вислів недоумком прем'єр-міністра держави, що веде смертельну війну за власне існування, війну що певно затягнеться своїм виморюючим зашморгом над долею держави, яка нині потребує й буде потребувати у найближчому майбутньому допомоги саме тих країн й того військово-політичного блоку (НАТО), яких от цей Яценюк обвинуватив у зраді та зробив першопричиною тупості тогочасного керівництва України (до складу якого, нагадаю, належав і сам Яценюк).

Схоже, що прем'єр-міністр України остаточно втратив відчуття здорового глузду та реального бачення причинно-наслідкових аспектів щодо становища української державності. Причин цьому (сліпоті Яценюка), очевидно може бути принаймні три:

1) зухвале свавілля, безвідповідальність, безкарність і недоумкувата хвороба брехливого й нестримного звіздобольства;

2) елементарна тупість та нахабство Яценюка, що поволі викриває його продажницьку сутність політичного стрілочника з-під зліпленого образу «білого комірця в окулярах»;

3) намагання перекласти провину за власну бездіяльність, державницьку неспроможність та владну імпотенцію, яка чим далі виявляється й за сьогодення, від часів злочинного дерибану країни і підриву її національної безпеки та обороноздатності Президентом В.Ющенком та міністром закордонних справ, головою Верховної Ради А.Яценюком.

Ну що ж, сподіваюся А.Яценюку допоможе його красномовство на суді, який неодмінно й досить скоро відбудеться над ним та над його діяннями. Переконаний, що його брехні та спробам перевести провину на когось іншого й, за звичкою, зрадити чи підставити інших, той суд не лише не повірить, а й розглядатиме як ускладнюючий мотив, а не хворобу. Ну а суд історії вже триває...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube