hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


28 серпня 2015 р.

Чому ж брехун і банкрут А.Яценюк
й досі перебуває на цій посаді?!


28 серпня 2015 р. – Чому ж брехун і банкрут А.Яценюк й досі перебуває на цій посаді?!

Партія Яценюка не братиме участі у місцевих виборах. Чому? Тому що вона є політичним банкрутом й просто програє їх! Рейтинг Яценюка дорівнює плінтусу, як і його здобутки на посаді прем'єр-міністра. На свою шию цю людину, яка встигла оббрехати і зрадити усіх, хто поряд з ним був у політиці, не хочете чіпляти вже й навіть карликова партія "Солідарність" президента П.Порошенка (дивина, чи не так?), яка щойно об'єдналася з безбарвною псевдопартією "УДАР". Чому ж брехун і банкрут А.Яценюк й досі перебуває на цій посаді?! Тому що він, як і вищевказані партії, є справжнім тухлим й огидним нутром корумпованої політичної системи України. Не намагайтеся віднайти логічну чи обгрунтовану відповідь на ці питання - її не існує. Існують кругова порука, підкилимні зобов'язання та домовленності, політична корупція та безкарність від маніпуляцій і свавілля, закон мовчання й шантажу тощо - загальні ознаки мафіозної системи політичних координат.

До речі, Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) у п'ятницю підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг України в іноземній валюті на рівні "CC" з негативним прогнозом. Рейтингове агентство одночасно підтвердило довгострокові суверенні кредитні рейтинги на рівні “CCC +”, залишивши негативний прогноз по ним. “На наш погляд, дефолт за боргом уряду України в іноземній валюті є практично неминучим”, — йдеться в релізі агентства. Нагадаю, що Міжнародне рейтингове агентство Fitch в четвер знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України до “C” з “CC” в іноземній валюті після повідомлень про реструктуризацію зовнішнього боргу.

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube