hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


24 квітня 2016 р.

Кому і чому потурає влада? І влада кого?

Кому і чому потурає влада? І влада кого?, гай-нижник, дописи Кому і чому потурає влада? І влада кого?

Щодо нещодавнього захоплення першого поверху Київської міськради невідомими людьми у камуфляжній формі і побиття депутатів від «Свободи». Цей факт є дзеркалом нинішньої влади. Логіка тут має бути не в тому чиї то були тітушки, а в іншому...

Невідомі у камуфляжі (під час війни!) захоплюють адмінспоруду у столиці... Реакція влади – нуль! Побивають депутатів – реакція влади – нуль!

Питання: а в принципі, звідки хто знав чи то були тітушки, чи бандити, чи, може, колаборанти або ж російські терористи?..

Саме так розвивалися початкові події у Симферополі, Донецьку, Луганську тощо. І влада – бездіяльна... Прецеденти наявні. Тож, за такої ситуації, чи буде діяти поліція у випадкові подібних подій в інших містах – ні (бо перестраховуватимуться й вважатимуть, що це діяльність якихось провладних силових структур). Так вже було теж нещодавно у Дніпропетровську і Хмельницькому... А де гарантія, що то не ДРГ ворога і туди не завезли арсенал зброї? А де гарантія, що депутатів не візьмуть у заручники тощо. І лише тоді б почалася нова АТО? Чи не запізно?

Чому невідомих у військовій формі без розпізнавальних знаків не заарештували, або ж після попередження елементарно не знищили? Це прецедент, який був, є і буде використовуватись й на далі!

А отже, виходить, що київський міський голова Кличко, міністр внутрішніх справ Аваков, президент Порошенко злочинно потурають й сприяють своєю бездіяльністю й безкарністю злочинцям – чи то бандитизму, чи колабораціонізму, чи то російському тероризму?

Якщо ні, і то діялося з іхнього відома, то вони, однаково, причетні до цих цих «невідомих» у камуфляжах без розпізнавальних знаків людей!

Якщо влада діятиме методами бандитизму і тероризму, а не законними методами, та ще й ховається за безликими формуваннями невідомо (відомо) з кого – то це вже не законна влада, а мафія, що захопила владу і що діє відповідно до подібних принципів: кругова порука, нав'язування закону мовчання, сваволя, підкуп, залякування, здирництво власного народу, суцільна корупція на вищому державному рівні й олігархізація самої влади, підтримування атмосфери постійного страху в суспільстві шляхом нагнітання морального та фізичного страху, в тому числі такими методами, в тому числі й звинуваченнями усіх супротивників у співпраці з іншою державною мафіозно-терористичною владою (скажімо – кремлівською), в тому числі через спекуляцію війною тощо.

Так діє влада, що боїться народу, так діє влада, що боїться закону, так діє влада, що вважає себе над законом! А отже, що втрачає законність і власну легітимність!

А хіба з такими ведуть перемовини? Ні!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube