hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


12 травня 2016 р.

Куций авторитаризм політичних карликів і великих злодіїв
під софітами Кремля у мряці світової ганьби!

Гай-Нижник, дописи Схоже П.Порошенко вже й не намагається приховати те, що він є гарно співаючим і недбало замаскованим «троянським конем» Кремля й агентом-послідовником В.Путіна. Суцільне порушення законодавства, брехня і маніпуляції, авторитарні замашки й цілковите нехтування життєвими потребами народу та інтересами держави є яскравим прикладом потворності й плутократичної сутності нинішньої влади, яка зосередила у собі усі найниціші черноти із клептоманії, патологічної жадоби влади, блюзнірства, безчестя та антиукраїнськості.

Останніми перлами її безпринципності й блюзнірства є нові підвищення тарифів для населення, зміна закону про генпрокуратуру під псевдопрокурора напівграмотного Юру, повернення Кононенка у БПП та рішення на вимогу Порошенка ручного суду про те, що війни із Росією в нас нема (отже триває громадянська війна, як і бельмекав про це Путін).

Суцільна корупція на вищому рівні лише зайвий раз підтвержує морально-політичну деградацію усієї владної верхівки й самого Порошенка зокрема. Офшорні скандали засвідчують – президент України банальний злодій та паяц з надутими щічками, який і не збирається посипати голову чорним шоколадом. Його відмова їхати на антикорупційний самміт до Лондона кричуще-показово підтверджує це й вже викликала глузування усього світу.

На черзі – зміна виборчого законодавства, закон про вибори в окупованих частинах Донецької і Луганської областей, амністія колаборантам, руйнація унітарності держави (при цьому на словах ця унітарність нібито зберігатиметься) на догоду олігархам і повзуча русифікація під личиною закликів до вивчення англійської, коли українська морально й практично нівелюватиметься тощо. Про нову спробу змінити Конституцію немає й сумнівів.

Недолугий авторитаризм Януковича елементарно міняють на виворіт у більш прикрашений риторичний авторитаризм Порошенка та олігархічно-плутократичної мафії. А ще – триватиме подальша нігілізація політикуму, абсурдизація інформаційного простору в сукупності з наступом на свободу слова і думки, посиляться й поширяться суди над патріотами і вбивства (самогубства) тих, кого судити ризиковано...

І це лише початок... або початок кінця...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube