hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


18 травня 2016 р.

Порошенко прагне закласти під підмурівок соборної унітарної держави Україна чергову міну сповільненої дії!

Гай-Нижник, дописи Нині неукраїнський президент України Порошенко заявив про свій намір змінити Конституцію й створити кримсько-татарську національну автономію! Історія нічого не навчила й не навчить цього перевертня-антидержавника, який розкидається українськими територіями як іграшками й закладає міну сповільненої дії під унітарну Українську Соборну Самостійну Державу! На часі роздумують й про створення окремих татарських збройних сил! В мене питання: він ідіот, зрадник чи хворий тренькало, який приховано ненавидить усе українське і який час від часу пробелькує про свою справжню сутність й призначення?

P.S. До речі, днями стало відомо про наругу в Польщі над двома братськими могилами, в яких поховані останки 47 вояків УПА. Це сталося на Українському воєнному кладовищі в селі Пикуличі неподалік від українського кордону – за 4 км від Перемишля в межах етнічної української території Надсяння. Надмогильні плити не плюндрували, але невідомі прикріпили до них якісно зроблені гранітні дошки з написами про те, що тут поховані “бандерівські бандити”, “звірячі кати”, “гнобителі невинних польських жінок і дітей”. Напис доповнює гасло “Пам’ятаймо” та котвиця – емблема Армії крайової, знак “Польска вальчонца” – “Польщі, що бореться”.

Порошенко - ані слова з вуст! Ані слова! Проте, перебуваючи у Польщі, він вибачався перед поляками за українців!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube