hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

У Києві на Майдані привітали полоненого Миколу Карпюка з Днем народження

(21 травня 2016 р.; Center for Civil Liberties)

Родичі, друзі та небайдужі громадяни привітали Миколу Карпюка з Днем народження на Майдані у Києві.

Наразі Микола як військовополонений перебуває в ув’язненні в Росії, де у Грозному його катували і змусили обмовити себе для винесення вироку судом РФ.

Серед присутніх до привітання приєдналися народний депутат Ігор Мосійчук, історик Павло Гай-Нижник, Віра Савченко та інші. Привітання передадуть через адвоката Миколи.
 
БУЛАВА Youtube Youtube