hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


21 серпня 2016 р.

В ОЧІКУВАННІ ЗАТЯГУВАННЯ "КВОЛОЇ" ВІЙНИ
Й ПІРРОВОЇ "ПЕРЕМОГИ" ПОРОШЕНКА-2
АБО Ж – ПРОЗРІННЯ НАЦІЇ

Гай-Нижник, дописи Тут нещодавно в мережі пошири вигадку, що 17 серпня 1918 р. гетьман П.Скоропадський встановив 8-годинний робочий день.

От провладні журналісти тролять пропозицію Януковича щодо очної ставки з Порошенком, Кличком, Яценюком та іншою нинішньою владною кодлою й сміються, що той не хоче для цього приїхати до Києва... Він, звісно ж, не приїде... Бо тут, йому буде кирдик у прямому сенсі цього слова. А от щодо очної ставки - цікавенько було б.

От, наприклад, із Порошенком! А що? Порошенку як співзасновнику Партії регіонів, двічі міністру в уряді Азарова/Януковича, багаторічному торгашу і баризі, який успішно розвивався й при Кучмі й при прем'єрстві Януковича, гадаю, буде що згадати про своє спільне з ним минуле... Або ж про бізнес в Росії під час війни чи про севастопольський заводик тощо... А Яценючок скільки цікавого міг би згадати про себе й свій гидотний шлях у політиці за цей час у розмові з Януковичем! Чи не так? Може, в перспективі, й на нарах... Тому й цих очних ставок і суду над Януковичем ніколи не буде!

А що буде? Буде затягування цієї "кволої" війни з Росією й шантажування нею українців і буде безпринципна та ница війна за другий термін президенства Порошенка із запасним кандидатом (адже й це кудло до тюрми не хоче)... Поразки видаватимуться за перемоги... Ну й, безперечно, буде втілення в життя змови з Кремлем, зміна Конституції, імітація реформ, які, насправді, лише цементуватимуть новосформований союз плутократії, маронеточних партійних сект та лояльної олігархії в новітній спрут удержавленої мафії. І оголошення піррової перемоги... над власним народом та державністю!

Інших, незгодних та потенційних серьйозних суперників-конкурентів "зареформують". Процес вже розпочався і триває зі змінним успіхом під соусом підміни понять, "боротьби" з усіма на всіх фронтах, оманливими співами й тріумфальними фанфарами небачених досі успіхів України під блюзнірське глузування з людності та за умов катастрофічного посилення зубожіння народу загалом і перманетного животіння кожного пересічного українця зокрема...

Так буде, якщо ми не прозріємо й дозволимо їм цю історичну державно-політичну авантюру...

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube