hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


4 вересня 2016 р.

У Белізі учені віднайшли нетипову гробницю представника еліти майя

Гай-Нижник, дописи У центральноамериканській країні Беліз учені віднайшли гробницю представника еліти майя. Археологи зауважують, що ця знахідка є одним з найбільних поховань в країні, проте дату знахідки поки не називають.

Гробницю знайшли серед руїн одного з міст майя Шунантуніча. Вона являє собою підземне приміщення під храмом розмірами 4,5 х 2,4 метри, що знаходиться на глибині від п'яти до семи метрів.

Гай-Нижник, дописи У похованні знайшли останки чоловіка до 30 років, який лежав на спині, а його голова бул а повернута праворуч. Початковий аналіз кісток померлого показав, що він бул атлетичної статури, пошкоджень чи хвороб, що могли б спричинити смерть, вчені поки що не виявили.

Крім того, в гробниці знайшли кістки оленя та ягуара, шість нефритових бусин, 13 обсидіанових клинків й 36 глиняних чаш.

Біля входу до гробниці виявили "ексцентрики" (каміння зі зколотими краями) з кремня та обсидіану, котрим надавали форму тварин або листків рослин.

Віднайдена гробниця була споруджена одночасно із пірамідою, що її оточувала. Відмічається, що така архітектура була типова для інших культур, наприклад для давніх єгиптян, але не для індіанців майя, позаяк вони зазвичай добудовували гробниці у вже наявні будівлі.

Шунантуніч був поселенням майя ще на початку нашої ери. У 600-670 роках місто почало розвиватися й зростати. У це час місто підпадає під владу сусіднього міста Наранхо. Однак приблизно у 750 році мешканці з невідомих причин покинули Шунантуніч.

Гай-Нижник, дописи Гай-Нижник, дописи

© Гай-Нижник П.П.    




 
БУЛАВА Youtube Youtube