hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


9 вересня 2016 р.

Чого прагне нація, варта майбуття

Гай-Нижник, дописи Чого прагне нація? Перш за усе - поваги до себе, як до ідивідума за яким стоять мільйони йому споріднених братів і сестер, втілемому у соціумі собі подібних, що зпаяний однією кров'ю, чуттям спорідненості та братерства у соборній державності!

Як нація може здобути власну спорідненність поміж іншими націями? Відчуттям спільності крові, злятої у борні за велич, духу та небезпеки згину, а відтак - гарту, майбуття та взаєної любові, що сплетені є війною та чернетством, міццю та п окірністю собі, відчутям поцілунка Бога й прагненням звеличення.

Адже Богом нації є її кров, тризна і різдво над світом у вирію її цноти та зухвалості!

На колінах перед світом своїх пращурів, дітей і ненароджених, цілуючи минулим майбуття, з ножами долі рвучи сьогодення, житиме нарівні з іншими над ними мудрий нарід творців, митців, воїнів і милостивих людей, що вартий майбуття!

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube