hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


10 жовтня 2016 р.

ПОРОШЕНКО – ЦЕ ЯНУКОВИЧ НАВИВОРІТ
(АБО РЕІНКАРНАЦІЯ НЕЛЕГІТИМНОСТІ)

Декомунізація кажете? Дерадянизація? Депутінізація?

На світлині нижче – показова дійсність української влади… Усе навиворіт: кольори Державного Герба України та дві особи, що з якогось дива вважаються «державною символікою»!

Гай-Нижник, дописи

З якими світоглядними і цивілізаційними цінностями приходить нова/стара українська влада у деокуповані терени й демонструє по усій Україні? Чим вона відрізняється від Брєжнєва, Путіна, Кучми, Януковича?! Риторикою про цінності, які по факту виявляються порожнечею облудливих слів? Чи з невиліковною хворобою чванства ницості та підлабузництва, що є нічим іншим як трупним присмерком минулого!

До речі, а чому не на іконостасі?

Прикро і соромно, смішно і жалюгідно, гидко й злісно!

Якийсь кіч абсурду і мімікрія вождизму як підсвідоме прагнення авторитаризму, імітація державництва й прихованого комплексу політичного ліліпутства!

Зараз усі розмірковують про завуальовані спроби Януковича повернутися в українську політику та державне життя... Сліпі – прозрійте... Він уже давно повернувся... Ім'я його – Порошенко (Янукович навиворіт). Остаточна реінкарнація незабаром (якщо ми, звісно ж, те дозволимо, заколихані побрехеньками його інфо-сирен).

© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube