hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Українському народові погрожують смертями
заради збереження своїх посад та посад своїх зверхників!

Гай-Нижник, дописи Як покидьки шантажують і погрожують українському народові смертями заради збереження своїх посад та посад своїх зверхників!

"Касаемо отставки Авакова, то если хотите, чтобы страна погрузилась в полный хаос и улицы залились кровью, то тогда, наверно, - это позиция" (І.Ківа, радник міністра МВС, листопад 2016 р.)

До цього: "Якщо вам не подобається Порошенко, перевиберіть його на виборах. Бо за будь який інший спосіб зміни влади, вас будуть просто вбивати. Ми будем. Просто пам'я тай це, коли тебе покличуть міняти владу найближчі дні" (Р.Донік, радник президента України, листопад 2016 р.)

До цього: "Я більше ніколи не зможу любити людей" (А.Дєєва, заступниця міністра МВС України, листопад 2016 р.)

От такі у нас при справі "європейці"-"реформатори"...

І після цього влада очікує, аби народ виходив на гарантовані йому Конституцією і правами людини митинги чи демострації за соціальну справедливість та власну гідність мирно, без бронежилетів і автоматів?

Складається враження, що влада свідомо поглиблює животіння народу й посилює визиски, що нагнітання напруги, створення атмосфери страху й перманентної небезпеки та провокація до кривавих зіткнень у столиці вигідні не лише Кремлю, а й президентові та міністерству внутрішніх справ України!

Для чого? Для скористання ними з метою посилення переслідування і накомислячих, залякування, тиску і шантажу політичних (і не тільки) опонентів, для приводу усіх й уся оголошувати "агентами Кремля" й цим виправдовувати репресії проти невдоволених та патріотів, до затягування "кволої" війни й, у кінцевій меті, - до цементування власної влади й клептомафіозної плутократії в державі з гарантією зберегти за будь-яку ціну владу до і після наступних виборів (як депутатських, так і президентських).

17 листопада 2016 р.
© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube