hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Новітній цивілізаційний націоналізм усвідомлює морально-світоглядне значення джерельної теорії на­ціо­налізму (нео- націонал-консерватизму) й осо­бисто-відповідальний важіль ідеї державно-націо­кратичної глибинної сутності бути націо­налістом у поєднанні з консервативнивними цінностями нації та поступом новітніх викликів поколінь, які ведуть її до величі й звитяги! Раса, кров і міць – одвічні ознаки бути собою Великому Народові! Решта – приречене на смерть і забуття, що навіть не варте бути гноєм історії людства!» Павло Гай-Нижник


Дописи у facebook


Українському народові погрожують смертями
заради збереження своїх посад та посад своїх зверхників!

Гай-Нижник, дописи Як покидьки шантажують і погрожують українському народові смертями заради збереження своїх посад та посад своїх зверхників!

"Касаемо отставки Авакова, то если хотите, чтобы страна погрузилась в полный хаос и улицы залились кровью, то тогда, наверно, - это позиция" (І.Ківа, радник міністра МВС, листопад 2016 р.)

До цього: "Якщо вам не подобається Порошенко, перевиберіть його на виборах. Бо за будь який інший спосіб зміни влади, вас будуть просто вбивати. Ми будем. Просто пам'я тай це, коли тебе покличуть міняти владу найближчі дні" (Р.Донік, радник президента України, листопад 2016 р.)

До цього: "Я більше ніколи не зможу любити людей" (А.Дєєва, заступниця міністра МВС України, листопад 2016 р.)

От такі у нас при справі "європейці"-"реформатори"...

І після цього влада очікує, аби народ виходив на гарантовані йому Конституцією і правами людини митинги чи демострації за соціальну справедливість та власну гідність мирно, без бронежилетів і автоматів?

Складається враження, що влада свідомо поглиблює животіння народу й посилює визиски, що нагнітання напруги, створення атмосфери страху й перманентної небезпеки та провокація до кривавих зіткнень у столиці вигідні не лише Кремлю, а й президентові та міністерству внутрішніх справ України!

Для чого? Для скористання ними з метою посилення переслідування і накомислячих, залякування, тиску і шантажу політичних (і не тільки) опонентів, для приводу усіх й уся оголошувати "агентами Кремля" й цим виправдовувати репресії проти невдоволених та патріотів, до затягування "кволої" війни й, у кінцевій меті, - до цементування власної влади й клептомафіозної плутократії в державі з гарантією зберегти за будь-яку ціну владу до і після наступних виборів (як депутатських, так і президентських).

17 листопада 2016 р.
© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА