hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Д. Трамп про Росію на телеканалі «Fox» і коментарі республіканців...

5 лютого 2017 р. Телеканал «Fox». Уривок з розмови двох американців.

Білл О’Рейлі (журналіст) запитав президента США Д.Трампа чи він поважає Путіна.

Д.Трамп відповів, що поважає, і що «краще ладнати з Росією, ніж ні».

О'Рейлі: «Але ж він убивця, Путін – убивця».

Д.Трамп: «Є багато вбивць. У нас є багато вбивць. Що ви думаєте? Наша країна настільки безневинна?».

Післямова інших американців.

Мітч Макконнелл (лідер республіканців у Сенаті США) в інтерв’ю CNN: «Немає жодної подібності в тому, як поводять себе росіяни і як це роблять Сполучені Штати... Він (Путін) колишній агент КДБ, головоріз, обраний не в той спосіб, який більшість людей вважають гідним довіри».

Бен Сас (Сенатор-республіканець зі штату Небраска) в інтерв’ю ABC Television: «Немає моральної рівності між Сполученими Штатами Америки, найбільшою волелюбною нацією в історії світу, і кровожерливими головорізами, які захищають путінське кумівство».

Майкл Макфол (колишній посол США в Росії і радник президента США Б.Обами): коментарі Трампа «огидні».

Ось так от погомоніли... Американці...


8 лютого 2017 р.
© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube