hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


ПОЛІТИКА ПОРОШЕНКА–ҐРОЙСМАНА У ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ
Є ЗАГРОЗОЮ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ!

МУШУ І ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ОПРИЛЮДНИТИ! (звісно ж з дозволу дописувача).

«Шановний пане Павле! Дякую Вам за таку своєчасну книгу «Росія проти України...». Раніше читала Ваші праці про національну ідентичність і рекомендувала своїм аспірантам. Ваші погляди як історика мені, філологу, дуже близькі. І ще дякую Вам від широкої спільноти освітян за те, що підтримали петицію «На захист мовно-літературної освіти України». На жаль, зараз у шкільній освіті відбуваються жахливі речі. Під виглядом реформ МОН взяло курс на знищення системи національної освіти, не лише мовно-літературної. Ідея злиття предметів, яку проповідують чиновники МОН, веде до знищення таких ідеологічно важливих предметів, як «Історія України», «Українська література», «Зарубіжна література» (а це і є українська перекладна література, яку забороняли Емським указом і за яку переслідували М.Лукаша, Г.Кочура та багатьох інших майстрів перекладу). Знищується дихотонічний принцип побудови шкільної освіти, який давав можливість учням у системі двох дзеркал (своє-чуже) усвідомити свою укранськість. Адже відомо, що тільки в порівнянні свого з чужим особистість усвідомлює своєрідність властивих її етнічній або національній спільноті елементів. Усе це подається під гарною обгорткою європеїзації освіти, запозичення польського досвіду. Жоден доктор педагогічних наук, який опікується мовою і літературою, не підтримав це. Більше того – у МОН надіслано повно звернень, резолюцій, рішень учительських колективів з проханням зберегти повноцінні шкільні предмети. Вони підписані багатьма відомими людьми, наприклад, М.Жулинським і В.Шклярем. Але, на жаль, нова команда МОН під виглядом Нової Української школи несе нам нове лихо. Тому ще раз дякую Вам за підтримку. Вона для нас дуже важлива.

З глибокою повагою, Жанна Клименко, доктор педагогічних наук, професор кафедри методики викладання світової літератури НПУ ім.М.П.Драгоманова».8 лютого 2017 р.
© Гай-Нижник П.П.    
 
БУЛАВА Youtube Youtube