hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ЧОМУ 5 ГРУДНЯ НЕ ЗААРЕШТУВАЛИ СААКАШВІЛІ?

 Павло Гай-Нижник

Чому нині дали вкотре "визволитися" з-під затримання Саакашвілі? Знаючи його імпульсивність і невиваженість характеру, влада вкотре підставила йому юридичну пастку, до якої він вкотре добровільно втрапив.

Відтак Порошенко і К нанизують обвинувачувальні нитки на клубок майбутньої справи проти Саакашвілі й тим самим із чисельних епізодів, хоч кілька зіграють не лише на руку владі, а й допоможуть офіційному Києву зберегти ктатус кво в очах міжнародного співтовариства.

Крім того, фактичне відпущення Саакашвілі з-під утримання 5 грудня на вул.Костельній (як і його не затримання під час "прориву" кордону, чому де-факто влада сприяла, знову ж таки, створюючи імеджево-юридичну пастку для нього) дозволяє Порошенку використати час за для дискредитації репутації Саакашвілі перед народом України та світовою спільнотою.

Водночас, очікуючи його нових помилок, влада планує замкнути врешті оту багатоходову юридичну та дискредитаційну пастку, завдавши у її перебігу побічних ударів по можливих суперниках і конкурентах на майбутніх виборах, приборкати інших буйних і норовливих, а також перевірити своїх "шісток" і політичних маріонеток.

І це у неї раз у раз поволі виходить, щоправда не без тактичних поразок, та все ж стратегічно вдається. Тим паче, що своєю непослідовністю та невиваженістю грузин сам втрапляє у розтавлені порошенківськими наперсточниками пастки.

А заарештувати Саакашвілі українські "законники" могли і можуть у будь-який час і будь-якому місці держави. Було б лише бажання..., просто "гра" ще не закінчилася...

Питання ж, проте, не у Саакашвілі, а у Порошенку. Позаяк саме він є порушником Конституції та законів України й саме він є загрозою національній безпеці та народовладдю самих Українців. Утім, чи усвідовлюють це, власне, самі Українці?

© П. П. Гай-Нижник    
5 грудня 2017 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube