hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Новітній цивілізаційний націоналізм усвідомлює морально-світоглядне значення джерельної теорії на­ціо­налізму (нео- націонал-консерватизму) й осо­бисто-відповідальний важіль ідеї державно-націо­кратичної глибинної сутності бути націо­налістом у поєднанні з консервативнивними цінностями нації та поступом новітніх викликів поколінь, які ведуть її до величі й звитяги! Раса, кров і міць – одвічні ознаки бути собою Великому Народові! Решта – приречене на смерть і забуття, що навіть не варте бути гноєм історії людства!» Павло Гай-Нижник

Терорист «Гіві» отримав пільговий квиток до пекла

Гіві, ДНР, російсько-українська війна Опубліковано: Гай-Нижник П. Терорист «Гіві» отримав пільговий квиток до пекла // Соцпортал. – 2017. – 8 лютого [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://socportal.info/2017/02/08/terorist-givi-otrimav-pil-govij-kvitok-do-pekla.html

Гіві, ДНР, російсько-українська війна Ліквідований сьогодні зранку бойовик «Гіві» (М. Толстих) отримав ввиток в «Русскій мір» («Peklo.info»).

Так іронічно прокоментував знищення терориста відомий вчений Павло Гай-Нижник.

— За повідомленням Товариства з необмеженою відповідальністю «Peklo.info» Толстих отримав пільговий квиток в «русскій мір», де йому було приготовлено казан із екслюзивною біркою «Ґіві». Мандрівку в один бік для Ґіві було люб’язно надано посадником Люцифера у Кремлі згідно із федеральною програмою «Убий людину… Спочатку у собі». Далі буде, обіцяє «Peklo.info», — іронічно зауважив він.

— Своєю чергою Небесне Товариство очищення України «Ochyschennya.ua» свідчить про неабияке занепокоєння на Печерських пагорбах у Києві у зв’язку із поданням Богові петиції від Героїв Небесної Сотні та поляглих Героїв України щодо нагальної потреби започаткування всеукраїнської програми «Чистилище» для клептомафіозної політичної верхівки України, — додав він. 
БУЛАВА