hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

УКРАЇНА – НЕ ГРУЗІЯ! ВЛАДА УКРАЇНИ – НЕ ВЛАДА ДЕРЖАВИ УКРАЇНСЬКОЇ!

 Павло Гай-НижникОт це я розумію позиція! Грузія розпочала процедури щодо припинення дипломатичних відносин з Сирією.

Про це на спеціальному брифінгу заявив заступник міністра закордонних справ Грузії Давид Дондуа. Він зазначив, що це пов'язано з визнанням сирійським режимом незалежності Абхазії і Південної Осетії. "Даною дією режим Асада підтримав військову агресію Росії проти Грузії і триваючу протягом років етнічну чистку", – заявив Дондуа.

Він також підкреслив, що сирійський режим знехтував міжнародними правовими зобов'язаннями щодо визнання територіальної цілісності і непорушності міжнародно визнаних кордонів держав.

Як відомо, сирійський режим Башара Асада заявив про визнання незалежності двох самопроголошених "республік" Абхазії і Південної Осетії.

P.S. Для прикладу: ще 18 травня Росія офіційно повідомила Україну про військово-морські навчання в територіальних водах України в Азовському морі, в т.ч. у прибережній смузі, що тепер призвело до блокади з моря Бердянська і Маріуполя. І які ж були превентивні дії Української влади? Ніякі! Мовчанка! Тобто мовчазна згода! Навіть ноти протесту, для годиться, не виголосили!

Більше того: чи розірвала Україна дипломатичні відносини хоч з однією державою, що визнала т.зв. "кримський референдум", а отже й визнали відторгнення (анексію) Криму Росією? Ні!

І зрештою: чи розірвала Україна дипломатичні відносини та інші взаємини з державою-агресором, тобто із ворогом – з Російською Федерацією? Ні!


© П. П. Гай-Нижник    
29 травня 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube