hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ПОЛІТИЧНА ЕТИКА ЧИ ЕСТЕТИКА ПОЛІТИЧНОЇ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?
ПИТАНЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРАВДИ!

 Павло Гай-НижникОх-ох-ох! Попри врятоване життя людини, що безумовно є успіхом, сама "спецоперація" потрохи обертається на фарс і ще гикнеться державі Україна! І головно – завдяки чванству, потягу до пафосної театралізованості та безмірної самозакоханності й елементарної тупості українських політиків і представників влади!

Підставлено купу людей та їхніх родин і все, схоже, обернеться репутаційними втратами для держави, посміховиськом і пшиком!

Ось як буває, коли у професійні справи спецслужб втручаються амбіції політиків, хворих на самопіар та примітивну жадобу до сенсацій тощо.

Крім того, судячи з персоналій "замовника", "організатора" і "кіллера", цілком імовірно, що журналіста, якому дійсно загрожувала (загрожує) помста Кремля, втемну (побічно) використали в тому числі й для з'ясування внутрішньоукраїнських "питань". І де, до речі, список "30" і доказ його автентичності, а також мережа шпигунів-терористів? Питань більше, ніж правди.

Чи вважаєте наших політиків кришталево чистими? Крім того, жоден з них навіть півсловом не визнав очевидні накладки, надмірну піар-театралізованість, перебіг з побрехеньками та медіа-маскарадність навколо "спецоперації"! Ніхто! Натомість агресивно накидають нові ярлики й знову притягують у цю справу за вуха внутрішньополітичну складову!

Політична етика, кажете, чи естетика політичної безвідповідальності?


© П. П. Гай-Нижник    
30 травня 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube