hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

НАСТАВ ЧАС ПІДІЙМАТИ НОВИЙ, МОВНО-ОСВІТНІЙ МАЙДАН!

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ПРОТИ УКРАЇНОМОВНИХ ШКІЛ!

РЕЖИМ ВНУТРІШНЬОЇ ОКУПАЦІЇ ВЖЕ НАВІТЬ НЕ МАСКУЄТЬСЯ!
ПЕРШИЙ УДАР – ПО МАЙБУТНЬОМУ, ПО ДІТЯХ!

 Павло Гай-НижникМало того, що в Україні масово ліквідовуються середні школи, а в ще існуючих, навчальний процес зведено до примітиву з чітким наміром взагалі знищити вивчення нашими дітьми історії України й української мови та літератури!

Нагадаю, що внаслідок їхніх "оптимізацій" щодо дуризації українських школярів у гуманітарній сфері, 2018 року 14,19% абітурієнтів не змогли скласти ЗНО з історії України і ще 14% не здали ЗНО з української мови та літератури!

Щож, "русскій мір", завдяки нашому МОНу, має чудовий вакуум для заповнення душ і розуму українських дітей!

Не здивуюся, якщо МОН невдовзі взагалі ліквідує вивчення у школах історії України та української мови і літератури як окремих предметів, або ж ЗНО з них, аби приховати статистику деукраїнізації (як вже було ліквідовано українознавство)!

Відтепер взято курс на ліквідацію україномовних шкіл, а для початку – невдовзі Верховна Рада надасть приватним школам в Україні можливість навчати дітей будь-якою мовою на власний розсуд. Міністр освіти і науки України Л.Гриневич зазначила, що відповідний законопроект насправді вже давно подали до Верхової Ради і найближчим часом за нього проголосують. "Проект закону, що стосується видовження перехідного періоду, вже давно подано Урядом до Верховної Ради. Найближчим часом він має бути проголосований у залі парламенту. Також ми продовжуємо роботу над проектом закону "Про загальну середню освіту", в якому стаття 5 уточнюватиме всі деталі імплементації мовної статті Закону "Про освіту". Зокрема, там йдеться й про можливості приватних шкіл обирати мову навчання", – заявила Гриневич.

Але міністр бреше, у державних школах також відбудеться деукраїнізація!

Продублюю ще раз з приводу цієї статті згаданого законопроекту частину свого допису у ФБ від 2 травня ц.р. ("Реформа" антизнань і мультикультуралізму").

Так от. Відповідно до цієї частини закону, вірніше проекту, що на нас очікує: вони (Мініністерство освіти і науки) хтять виділити квоти для вивчення предметів на мовах національних меншин (обсяг для мов нацменшин – не менш 10% з поступовим збільшенням їх частки до 20%). При цьому, представникам т.зв. «корінних народів» (з якого пальця висмоктано це формулювання?!) або нацменшин гарантується право вивчати свою мову або в школах або через національні культурні товариства. А також отримувати на ньому шкільну освіту – поряд з державною мовою.

Звучить гарно, але юристи скажуть, що відповіно до цього закону, в анклавах , скажімо у Закарпатіі 20% шкіл офіційно перейдуть на російську мову, а 40% – на мадярську. Тепер спроектуйте це на Буковину чи, скажімо, на Центральну або ж Лівобережну Україну (ну, наприклад, на підконтрольні терени Донбасу, Січеславщину, Одещину, Херсонщину тощо). Але фішка не в тому, цей проект закону дає юридичні підстави, аби 60%, а на Сході усі 90%, були російськомовні школи!

Навіщо нам Путін..., коли в нас є МОН!

Ні, гра іде про повсяжні деукраїнізовані анклави, а про українську – то так, аби було. Кілька Косово і Босній прямо під ребро, а російська і «рускій мір» знов стануть домінатою на Лівому березі! Супер! У серці на усіх грудях України, яка залишиться лише за назвою! А як гарно усе оформили…

Ласкаво просимо гаспадін Путін, уряд України загалом, й Міністерство освіти зокрема, роблять усе можливе для зруйнування Української Держави та деградації національної свідомості та розумових здібностей її молодого покоління!


© П. П. Гай-Нижник    
23 червня 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube