hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Дописи у facebook


Павло Гай-Нижник

ФЕДЕРІКА МОҐЕРІЇ НАСПРАВДІ НЕ Є ЖІНКА, А – ЧОЛОВІК!
СЕНСАЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ВІД НАРДЕПА З ФРАКЦІЇ БПП ТКАЧУКА!

 Павло Гай-Нижник Так званий народний депутат від фракції Петра Порошенка у Верховній Раді заявив у прямому ефірі, що особа на прізвище Моґеріні є паном (тобто – чоловічої статі). Для особливо віддалених від політики надам довідку, що Моґеріні є жіночої статі, тобто вона щонайменше – пані. Проте тупа упоротість не обдарованого інтелектом детутата від ДПП і природня зухвалість не дали йому "просвітлення" навіть після того як йому зауважили, що йдеться про Федеріку (Моґеріні) - а це пані, а не пан. Ця особа у краватці і в костюмі, тим не менш, з туповатим обличчям і з претензією на генія-мислителя, заявляє: «Так, Федеріка - це пані. Але пан Моґеріні сказав, що сьогодні в Україні йдуть тектонічні зрушення». Коли ж ведуча зазначила, що Федеріка і Моґеріні – то є ім'я та прізвище однієї і тієї ж особи, недоумок з фракції БПП Ткачук з цим не погодився і, більше того, він стверджував, що пан (!) Моґеріні є послом ЄС в Україні, а та Федеріка, є зовсім іншою особою і вони удвох щось там говорили (тобто пані Федеріка і пан Моґеріні!)! Ні, ну і такий "інтелектуал" є українським нардепом і виступає від імені партії Порошенка! Свого часу партія Яценюка-Авакова зуміла заткнути писка і заховати від людей примітива-недокозака Гаврилюка, а БПП і до цього не додумалася!

Тож, я запитую: Ви, люди, хоча б усвідомлюєте, хоча б на мить, що Вами керують у Верховній Раді люди з обмеженим інтелектом!, або чи розумієте Ви, в якому лайні Ви існуєте, і що влада українська нинішня і є – лайно!


© П. П. Гай-Нижник    
6 липня 2018 р.
 
БУЛАВА Youtube Youtube