hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Науково-краєзнавча зустріч студії «Терполяни»
з істориком Павлом Гай-Нижником

Опубліковано: Науково-краєзнавча зустріч студії «Терполяни» з істориком Павлом Гай-Нижником // Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського. – 2019. – 4 червня [Електронний ресурс] Режим доступу: https://www.tdmu.edu.ua/2019/06/07/naukovo-krayeznavcha-zustrich-studiyi-terpolyany-z-istorykom-pavlom-gaj-nyzhnykom/

У перші дні літа – 4 червня 2019 року – науково-краєзнавча студія «Терполяни» мала можливість зустрітися з доктором історичних наук, академіком Української академії наук та Академії політичних наук, завідувачем студії науково-дослідного інституту українознавства МОН України. Захід відбувся у навчально-науковому інституті моделювання та аналізу патологічних процесів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.


Староста студії «Терполяни» – студентка першого курсу медичного факультету Діана Кошовська привітала відомого дослідника новітньої історії України і всіх присутніх викладачів та студентів теплими словами

Продовжила захід музична композиція «Поки палають свічі» у виконанні Лілії Іськів – студентки 4-го курсу медичного факультету, яка є незмінною учасницею усіх заходів науково- краєзнавчої студії «Терполяни».


Дійство відбулося в доброзичливій і дружній атмосфері. Його учасники піднімали питання ролі і значимості викладача у формуванні світогляду та професіоналізму у студентів та партнерських стосунків викладач-студент у пошуку вміння мислити, робити самостійні висновки. Своїм власним досвідом ділився Павло Павлович.


Власне міркування з цього приводу висловив професор ТНМУ Степан Вадзюк.


Для присутніх в кабінеті філософії прочитав свої вірші та поділився своїм баченням доцент кафедри медичної фізики діагностичного та медичного обладнання Валерій Дідух.

Від колективів кафедри терапевтичної стоматології завідувач, професор Михайло Лучинський та кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки Степан Вадзюк передали «Терполянам» праці Сенеки та Ніцше.

Асистент кафедри терапевтичної стоматології Ангеліна Серватович поділилася власними віршованими творами.


До уваги учасників цієї зустрічі було запропоновано нове наукове дослідження Павла Гай-Нижника, який з приємністю передав в студію свою монографію «Павло Скоропадський і Власний штаб гетьмана, всієї України: боротьба за владу і державність», яка нещодавно вийшла в Києві (видавництво «Крок», 2019 р, 626 с).

«Терполяни» складають слова вдячності за участь в зустрічі завідуючій кафедри української мови Марії Тишковець, доценту кафедри іноземних мов Тетяні Саверин, доценту кафедри медичної біохімії Ларисі Кравчук.

За можливість у проведенні цього заходу «Терполяни» висловлюють вдячність за підтримку і участь доценту кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Ользі Христенко, заучу цієї кафедри, доценту Олегу Пилипишин, доценту Сергію Бондаренку та доценту Тарасу Кадобному.

Учасники студії дякують адміністрації інституту та університету за створені можливості для реалізації навчально-творчих проектів.
 
БУЛАВА Youtube Youtube