hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Презентація книги
«Трансформація української національної ідеї»
у північно-західних областях України


трансформація національної ідеї Завантажити файл, PDF

Опубліковано: Презентація книги «Трансформація української національної ідеї» у північно-західних областях України // Українознавство. – 2019. – №3. – С.177–178.


Доктор історичних наук, завідувач відділу історичних студій НДІУ Павло Гай-Нижник взяв участь у низці презентацій книги «Трансформація української національної ідеї» у північно-західних областях України (Трансформація української національної ідеї / Упор. О.Доній. Київ: Наш формат, 2019. 464 с.).

У цій книзі 30 відомих українських істориків, філософів, політологів, культурологів дають власні відповіді на питання про те, як розвивалася «українська ідея», чому і на якому етапі вона загальмувала, і що слід зробити, щоб «українська ідея» знову стала «українською мрією».

Співавторами цієї фундаментальної колективної праці є: О.Кочетков, Р.Кудлай, О.Доній, А.Єрмоленко, С.Гайдай, О.Щерба, П.Гай-Нижник, Л.Чупрій, С.Дацюк, О.Толкачов, Є.Уткін, М.Кармазіна, В.Єшкілєв, І.Кресіна, В.Фесенко, Л.Филипович, В.Кулик, О.Покальчук, І.Щупак, Я.Валетов, Т.Бевз, О.Бабіч, В.Савченко, Б.Бернадський, І.Патриляк, В.Волковський, А.Чуткий, В.Горобець, Т.Чухліб, В.Сергійчук.

Доробок П.Гай-Нижника як співавтора книги надруковано під назвою «Українська національна ідея: соборні чинники та визначальні засади» (с.143–171).

У Києві презентація відбулася в Українському Домі 13 серпня 2019 р. за участі екс-президентів України та Грузії Л.Кравчука і М.Саакашвілі.

17 вересня співавтори (О.Доній, П.Гай-Нижник, В.Кулик, Т.Стецьків) представили книгу у Житомирі в «Місцевому Навколокультурному Просторі», а 18 вересня – у Національному університеті «Острозька академія» та у Рівненському державному гуманітарному університеті. 19 вересня представники авторського колективу спілкувалися з читачами у Луцьку у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

20 вересня книгу було презентовано у Львові в готелі «Rius» в рамках головного культурного фестивалю країни – Форуму видавців «26 BookForum». Захід, як і усі попередні, відбувся у форматі дискусії-презентації. У Львові з боку видавців та співавторів у представленні цього інтелектуального фоліанту взяли участь Олесь Доній, Павло Гай-Нижник, Тарас Стецьків, Сергій Дацюк, Володимир Єшкілєв та Богдан Бернадський.

Павло Гай-Нижник представив читачам та громадськості також свою нову монографію «Павло Скоропадський і Власний Штаб гетьмана всієї України: боротьба за владу і державність» (Київ: Крок, 2019. 626 с.).

По завершенні презентацій відбулися автограф-сесії та щире спілкування з читачами та гостями зустрічей.

У подальшому планується низка заходів з представлення зазначеного інтелектуального доробку з відвідинами усіх регіонів України та за кордонами нашої держави.

Книгу також буде перекладено і видано англійською мовою.


 
БУЛАВА Youtube Youtube