hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Втрачаючи моральні орієнтири...
(нотатка з приводу поширення П.Порошенком
агітаційного борду із зображенням В.Путіна
)

Павло Гай-Нижник

Втрачаючи моральні орієнтири в боротьбі за владу, Порошенко вкотре записав у путіністи 80% громадян України, які проголосували на виборах Президента України не за нього. Пам'ятається, ще зовсім нещодавно він янгольським голосом ледь не каявся, що нібито усе зрозумів, проте агітаційні борди з зображенням Порошенка і Путіна ще раз засвідчують чого варті його обіцянки та вибачення! Так несамовито розколювати суспільство здатна лише людина, яка щиро і вже неприховано ненавидить своїх співвітчизників. Так рекламувати поряд з власною персоною Путіна може лише той, хто прагне стати подібним до кремлівського диктатора.

Що ж, перефразовуючи порошенківский агітаційний натяк, зобразимо його підсвідомий зміст людям у такій формі: "21 квітня 2019 р. Порошенко = Путін. Зупини близнюків!"

Павло Гай-НижникНе дякуйте, Петре Олексійовичу, адже Ви і є автором й провідником подібної риторики... Саме Ви перенесли путінські ідеологеми та технології на український політичний ґрунт і стали, відтак, токсичним для українського суспільства.

Більше того, чи не порушили Ви ст.64 закону про вибори Президента України, якою забороняється використовувати іноземних громадян у виборчій агітації. Тим паче таку символічну антиукраїнську фігуру й убивцю українських громадян як Путін.

І ще. Борючись проти Зеленського, не забувайте, пане Порошенко, що своєю діяльністю при кермі цієї держави саме Ви й породили явище Зе, що саме Ви, Петре Олексійовичу, і є його політичним батьком...

© П. П. Гай-Нижник    
10 квітня 2019 р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube