hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)
Кандидатові у Президенти України
Зеленському В.О.


Шановний
ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

В ім'я збереження цілісності та державної незалежності України й недопущення руїнного громадянського протистояння у суспільстві, уникнення можливих зіткнень та дестабілізації соціально-політичного становища в країні, позбавлення приводу для спроб узурпації влади з боку мафіозно-олігархічних угруповань чи реваншу колаборантсько-сепаратистських сил в умовах війни Українського Народу з російськими загарбниками та з метою зміцнення національної безпеки, об'єднання усіх патріотичних кіл країни перед зовнішньою і внутрішньою загрозою, задля збереження соборності та державного суверенітету нашої Батьківщини, закликаю Вас у день світлого свята Благовіщення виявити громадянську волю й жертовну відданість Українському Народові і ЗНЯТИ СВОЮ КАНДИДАТУРУ З ВИБОРЧИХ ПЕРЕГОНІВ ЗА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ на користь Тимошенко Ю. В.

Запевняю, що Український Народ, історія та світова спільнота належно оцінять Ваш шляхетний і надважливий чин, що матиме доленосне значення для майбуття нашої з Вами Вітчизни.

З повагою, доктор історичних наук П. П. Гай-Нижник

7 квітня 2019 р., м. Київ 
БУЛАВА Youtube Youtube