hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

ПОЛІТИЧНЕ (НЕ)ПРАВОСУДДЯ ЧИ ДЕРЖАВНА ЗРАДА?

МН17, Володимира Цемах

Звільнення Київським апеляційним судом з-під варти під особисте зобов'язання фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха є злочинним актом спотвореного правосуддя й політично вмотивованим, що має усі ознаки державної зради.

Крім того, важливо нагадати, що суд звільнив В.Цемаха після того як Брехтьє ван де Мойсдік, голова Об'єднаної слідчої групи з розслідування збиття малайзійського лайнера, заявив про безумовне бажання слідчих допитати українського арештанта. Немає сумнівів, що таке рішення було зумовлене вимогою РФ, а це означає, що українське "правосуддя" діяло з політичним оглядом і метою його було, під прикриття перемовин з обміну полоненими, порятунок В.Путіна в контексті звинувачення РФ у міжнародному злочині.

Рішення це завдало й удару по репутації держави Україна у світі, позаяк український суд звільнив міжнародного терориста, який обвинувачувався у масовому вбивстві сотень мирних громадян іноземних держав.

З іншого боку, Київський апеляційний суд прийняв злочинне рішення, позаяк звільнив з-під варти громадянина України, який вчинив державну зраду!

Є у цьому й інший, моральний аспект, зокрема як він вплине не лише на довіру до української влади західних країн, а й на працівників вітчизняних спецслужб. Єдиний, відносно, але сумнівний, бонус з цього ганебного акту — звільнення, сподіваюся ближчим часом, наших заручників путінським режимом...

Держава Україна мусила берегти життя В.Цемаха як свій юридичний скарб, тепер же практично немає сумніву, що ця особа зникне і пропаде назавжди (в тому числі через передчасну смерть). А до цього, не виключено, ще встигне й відмовитися від власних свідчень і заявити, що його покази були здобуті внаслідок шантажу, погроз і катувань тощо...

Відтак, виникає підозра чи не вчинили судді вказаного суду злочин й, відповідно, чи було їхнє рішення політично вмотивоване через вплив іноземного (російського) чинника, а тоді чи не має їхнє рішення ознак державної зради?

І, зрештою, чи причетна до рішення суду щодо звільнення В.Цемаха політична верхівка України, а у цьому разі справа набуває зовсім іншого забарвлення й висуває на порядок денний питання національної безпеки!

© П. П. Гай-Нижник    
5 вересня 2019 р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube