hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

ЗАЯВА ПОМІЧНИКА ПРЕЗИДЕНТА:
САМОПРАВНА ПРОВОКАЦІЯ ЧИ ПРИХОВАНА КРЕМЛІВСЬКА ПАСТКА?

Павло Гай-Нижник Заява пана А.Єрмака у Лондоні є посяганням на конституційний лад України і прихованою спробою підготувати суспільство до руїнницького замаху на соборну та унітарну Українську Державу за кремлівським сценарієм, замаскованому у т.зв. Мінських угодах.

Застерігаю чинну владу від подібних намірів, що підірвуть основи Української державності, позаяк така спроба буде останньою у її політичному існуванні.

У випадку ж, якщо заява п.Єрмака не відтворює офіційну позицію президента України, то він, щонайменше, безумовно і негайно мусить бути звільнений президентом зі своєї посади й притягнений до відповідальності згідно з чинним законодавством.

P.S. Помічник президента А.Єрмак, зокрема, заявив 5 грудня 2019 р. у Лондоні: "Україна готова виконати положення "мінських домовленостей", яке передбачає проведення конституційної реформи в частині децентралізації... Окремі райони Донецької та Луганської області можуть отримати додаткові повноваження. Але це ніколи не означатиме, що це буде федералізація чи якась автономія..."

Павло Гай-Нижник
© П. П. Гай-Нижник    
5 грудня 2019 р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube