hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

ВСТУП БЕЗ ЗНО ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ З ОРДЛО


Павло Гай-Нижник
Завантажити файл, PDF

Опубліковано: Гай-Нижник П. Вступ без ЗНО для випускників з ОРДЛО // Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук. Особистий сайт. – 2020. – 3 липня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://hai-nyzhnyk.in.ua/doc/2020doc_zno_ordlo.php


Павло Гай-НижникБільшість у ВР тішиться і заявляє, що нині нібито вони "зрівняли у правах дітей з тимчасово окупованих територій" тощо. Так от, якщо коротко: ви не зрівняли дітей з ОРДЛО і Криму в правах з українськими дітьми, ви поставили сепаратистів і колаборантів над законом, а їхній дітей над дітьми-українцями, перетворивши дітей-українців у принижений статус другосортних, ви здійснили порушення прав дитини, позбавивши кожного з них принципу змагальності та освіченості, коли вступає і перемагає розумніший. Тепер порахуйте скільки дітей-патріотів, які готувалися до ЗНО в Україні, які вчилися усі ці роки й здобували знання, будуть позбавлені бюджетних місць у ВНЗ й взагалі не зможуть вступити до Університетів (надто -- з незаможних родин)! На нарадах в МОН мені відверто зізнававалися, що Міністерство уяви не має про стан освіти та гуманітарної політики на окупованих територіях! Так і ви поняття не маєте, що за люди (з яким рівнем знань, освіти та свідомості, зрештою, з кримінальним способом життя) отримали незаслужене право вчитися в українських ВНЗ і які наслідки усе це невдовзі матиме!

Є й не лише моральні аспекти у цьому, а й юридичні з далекою перспективою... Порушення Конституції, рівності усіх перед законом і, зокрема, рівного права усіх на здобуття освіти тощо (і порушення ці стосуються саме українських дітей, громадян України!). І ще... Тобто, наприклад, відтепер атестати про середню освіту, видані владою ОРДЛО, легалізуться, а відтак певною мірою де-юре визнаються державами й т.зв. ДНР і ЛНР?

Додам іще одну ремарку до цієї багатогранної проблеми. Ті, хто працював (працює) у НВЗ і приймав хоч раз участь у ДЕКах /КЕКах знає, що наша вища освіта у прірві (про заочну і другу вищу й говорити не доводиться -- суцільна профанація) тощо. Ось першочергове завдання, а не загравання з політичною кон'юктурою... І усі знають причину та підстави цієї прірви і профанації як у вищій школі, так і в науці (яка вже з позавчора перебуває у коматозі)... Влада нині (як і вчорашня) заявляє про прагнення влади зробити доступ до вищої освіти усім... Так не буває у нормальних державах і не має бути... Зрештою, у нас вже кожен має чи не по 3-4 дипломи про вищу освіту, але освіти цієї і відповідної кваліфікації лиш не має... То чи державі Україна потрібні: громадяни з освітою, еліта з якісною і фаховою вищою освітою, чи населення з дипломами про вищу освіту?

Популісти і короткозорі псевдодержавники!

P.S. Підсумки голосування: “Слуга народу” – 226 “за” (з 248), “ОПЗЖ” – 22 (з 44), “Європейська солідарність” – 0 (з 27), “Батьківщина” – 15 (з 24), “За майбутнє” – 12 (з 24), “Довіра” – 10 (з 20), “Голос” – 17 (з 19), позафракційні – 8 (з 17).

© П. П. Гай-Нижник
3 липня 2020 р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube