hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

П.П.Гай-Нижник, І.Д.Садовник, Л.В.Кравчук, Т.Б.Кадобний.


Історія України
Семінар для студентів-медиків: посібник

Історія України. Семінар для студентів-медиків: посібник.

Історія України. Семінар для студентів-медиків: посібник / П.П.Гай-Нижник, І.Д.Садовник, Л.В.Кравчук, Т.Б.Кадобний. – Тернопіль: ТНМУ, 2021. – 180 с.


Рекомендовано до друку Вченою радою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України (протокол №16 від 29 грудня 2020 р.)

Посібник містить систематизований виклад матеріалів з історії України від найдавніших часів до сучасності. Теми семінарів розроблені відповідно до програми "Історія України та української культури" для студентів вищих медичних навчальних закладів. В основому тексті кожної теми автори простежують розвиток української державності аж до її проголошення у 1991 р.; кожну тему доповнено хронологічними таблицями, текстами, що сприятиме кращому засвоєнню важливих подій та історичних постатей відповідних періодів. Видання може бути корисним для абітурієнтів, студентів та викладачів вищих медичних навчальних закладів.

ISBN 978-966-673-413-9


 
БУЛАВА Youtube Youtube