hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

ВАТИКАН? СПОНТАННА ДУМКА, ЩО ПРОСТО НЕСПОДІВАНО ПРОМАЙНУЛА В ГОЛОВІ Й ЗІРВАЛАСЯ З ЯЗИКА! У ПРЕЗИДЕНТА

Завантажити файл, PDF
Опубліковано: Гай-Нижник П. Ватикан? Спонтанна думка, що просто несподівано промайнула в голові й зірвалася з язика! У президента // Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук. Особистий сайт. – 2021. – 28 квітня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://hai-nyzhnyk.in.ua/doc/2021doc_vatykan.php


В.Зеленський запропонував В.Путіну зустрітися у Ватикані...

Цікаво, а Папа Римський (той, що головний у Ватикані) про це знає? І чи знає пан президент України, що Ватикан не здійснює посередницьких місій між воюючими державами на власній території. Крім того, офіційним Києвом й досі не призначено посла при Апостольському Престолі...

І ще: ми готові до таких перемовин і чи підготовлено формат? Тобто, чи є точки дотику і готовність іншої сторони вести перемовини саме за українським порядком денним? Судячи з останніх заяв і подій, Москва цілком примітивно заявила: про Донбас говорити не хочемо, домовляйтеся з ОРДЛО (а це ж, ніби, червона смуга), нас там немає, про Крим питання не обговорюється. Розмова глухого з німим?

Без великих держав змусити РФ до предметних переговорів Україні не вдасться (у т.ч. й у Ватикані, що все ж гіпотетично можливо, як виключний прецедент), а от порожніми заявами розсмішити світ – цілком.

Чи не пора вже усвідомити, що Путін плювати хотів на подібну риторику, більше схожу на якісь юнацькі романтизовані виклики на кшталт "ідеальне місце" чи "а тобі слабó". Ще більш замилувала думка українського президента про те, що Святий Престол є "неупередженим і викликає довіру всіх учасників конфлікту" в цьому контексті, а переговори будуть хіба з Ватиканом? Учасники сторін переговорів викликають довіру одне в одного? Путін викликає довіру у Вас, пане Зеленський? Ви вірите йому?! І чи Ватикан змусить його дотримуватися домовленностей, якщо б вони й були, як і в який спосіб?! Анафему накладе?

Вочевидь, то була просто політична, нічим не обґрунтована і не підготовлена заява, що нівелює авторитет українського МЗС.

А прийшла вона в голову президентові України спонтанно під час інтерв'ю італійському виданню за його сенсово-логічним ланцюгом "Ватикан? Звучить епічно!" просто під час запитання журналіста про те, чи могла б зустріч Зеленського і Путіна відбутися у Римі чи Ватикані. Невинне припущення журналіста перетворилося на дипломатичну головоломку для МЗС.

От і вся історія (не більше і не менше) невинна у своїй банальній примітивності... Але ж це – велика політика (а хтось забув)... І оп-па... Типу серйозна пропозиція... Звикайте!

П. П. Гай-Нижник
28 квітня 2021 р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube