hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Ветерани АТО назвали 10 вимог до влади для зміцнення суверенітету України
(АСПІ - інформаційне агентство ASPI; Новини, 27 лютого 2021 р.)


Ветерани АТО та патріоти озвучили десять найактуальніших вимог, які зараз потребує наше суспільство, національна оборона і безпека України. Активісти зробили заяву під Офісом президента, де відбувалась акція на підтримку політичних в`язнів.

Нагадаємо, у суботу, 27 лютого, під Офісом Володимира Зеленського відбулась акція на підтримку засудженого активіста та блогера Сергія Стерненка. Подію наживо транслював кореспондент інформаційно агентства ASPI news.

"Ми вимагаємо ухвалення негайних радикальних реформ судової системи. Це потрібно тому що справа Стерненка – це не перша справа і не остання, яка нас очікує. Без реформи судової системи все це буде продовжуватися вічно і накал суспільства буде лише збільшуватися. Також ми вимагаємо негайного ухвалення закону про колабораціонізм і вимагаємо в цьому контексті заборони політичної партії ОПЗЖ, арешту Віктора Медведчука та його компанії, відкриття кримінальних справ проти охоронної групи "Шторм", адже це приватна армія Медведчука. Також вимагаємо звільнення добровольців та політв’язнів, які були засуджені. Ми вимагаємо ухвалення закону про мафію та заборону мафіозної діяльності та порушення кримінальних справ проти паплюження і дискредитації Збройних сил України. Необхідно підготувати законодавство про виборчі системи, тому що якщо не буде нового законодавства, то олігархи будуть сидіти в тіні і продовжувати керувати політичною системою України", – Павло Гай-Нижник, громадсько-політичний діяч.

Варто зазначити, що патріоти наголосили, що готові до рішучих дій у разі не виконання їх вимог. Більш детально про це ви можете дізнатися із відео нижче.

ВИМАГАЄМО НЕГАЙНОГО ВИКОНАННЯ 10 ПУНКТІВ,
ЩО ПЕРШОЧЕРГОВО ПОТРЕБУЄ НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА
ДЕРЖАВИ УКРАЇНА І СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНИЙ СПОКІЙ

1. Щонайшвидшої і радикальної судової реформи;
2. Негайного прийняття Закону про колабораціонізм;
3. Відкриття кримінальних проваджень проти В.Медведчука і Ко, в тому числі й за державну зраду;
4. Заборону діяльності політичної партії ОПЗЖ;
5. Арешт членів угруповання «Шторм»;
6. Запровадження кримінальної відповідальності за наклепи та образу Збройних сил України;
7. Виправдання і звільнення з-під варти українських добровольців – учасників Російсько-української війни й відкриття розслідування щодо їхніх переслідувачів;
8. Відкриття кримінальних справ, в т.ч. за державну зраду, на осіб, що були піддані санкціям РНБО;
9. Прийняття Закону про мафіозні утворення і боротьбу з мафією;
10. Прийняття нового виборчого законодавства і оголошення дотермінових виборів до Верховної Ради України

.
 
БУЛАВА Youtube Youtube