hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

ЦИВІЛІЗАЦІЯ:
Облаштовуй свою територію, а не мрій про чужу
| Сходинка 19 + Павло Гай-Нижник & Доній |
(канал skrypin.ua, 10 березня 2021 р.)

Російська зовнішня політика століттями була і є спрямована на загарбування додаткових територій. Імперська філософія «приростання землями» досі лишається частиною російської «національної ідеї». Наскільки сильно українці уражені імперською філософією?

Чому часто марять ідеями «приєднання» Кубані чи Білгорода?

Як пояснити українцям, що в ідеї розширення сучасних кордонів України чаиться безліч небезпек? І перша небезпека - можна стати такими ж імперіалістами, як і росіяни. Як пояснити українцям, що слід дбати про власний дім, а не мріяти про чужий?

Щоби українці навчилися «прибирати у власній хаті» в концепції Олеся Донія «25 сходинок до суспільного щастя» є спеціальна сходинка №19: «Облаштовуй свою територію, а не мрій про чужу».

Для обґрунтування цієї сходинки ми запросили Павла Гай-Нижника. Відомий історик, доктор історичних наук, має різнопланові інтереси в науці - від УНР та Скоропадського аналізу останньої російсько-української війни. В громадсько-політичній діяльності історик відмий своєю прихильністю та участю у таких радикальних організаціях як УНА-УНСО та «Правий сектор». Тим дивовижне, що саме він пояснюватиме, що українцям не слід марити приєднанням земель з інших держав.

Павло Гай-Нижник


 
БУЛАВА Youtube Youtube