hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Крізь час: Поезія

Крізь час: Поезія.

Завантажити файл, PDF

Гай-Нижник П. Крізь час: Поезія. — К.: Саміт-книга, 2022. — 360 с.

ISBN 978-966-986-030-9



До нової збірки поезій лауреата Міжнародної літературної премії ім.І.Кошелівця Павла Гай-Нижника увійшли вірші, написані автором протягом 1985-2021 рр. «Крізь час» — п’ята особиста збірка поезій автора.

Попередніми були поетичні збірки: «Згадуй мене… Лірика кохання» (Київ, 2006), «Смак свободи… Лірика життя» (Київ, 2009), «Плинність» (Київ, 2015), «Відчуття» (Київ, 2019).

Поезії автора друкувалися у часописах «Подолянин» (Кам’янець-Подільський), «Батьківщина» (Торонто, Канада), «Дніпро» (Київ), міжнародному літературно-публіцистичному часописі українських письменників «Соборність» (Ізраїль), збірках української поезії «Вілаґ почуттів» (Ужгород, 2012), «Воїнам світла» (Вип.1, Вип.2; Ужгород, 2015), а також у виданні мистецької антології «Пером і пензлем, і душею» (Дунаївці, 2018).

Новітні поезії П.Гай-Нижника, а також ілюстрована лірична галерея автора набули численного кола шанувальників та особливої популярності серед молоді, на слова його віршів складаються популярні пісні (зокрема, «Якби ти знала мила моя» та «Мамине кохання»; музика А.Лісовського), а також твори для хорового співу (як, наприклад, «Скажи-но, гай» (музика С.Заверухи) — хорова композиція, що брала участь у Міжнародному фестивалі хорової музики (Варна, Болгарія; червень 2012 р.). Поетичні рядки П.Гай-Нижника, багато з яких вже стали класичними, вінчають й пам’ятні монументи. Так, 24 серпня 2016 р. у День Незалежності України у Ковелі на Волині, у центрі міста, на бульварі Лесі Українки було відкрито величний шестиметровий пам’ятник-монумент «Борцям за волю України». На монументі написані слова з одноіменного вірша сучасного українського поета, історика та громадсько-політичного діяча Павла Гай-Нижника:

«Вклоніться їм за те, що живете.
Усім — хто впав за Волю, за Ідею!
І свічку покладіть, де стоїте,
Щоб святість сяяла над нашою землею!».

У 2014 р. за публікацію в ізраїльському україномовному літературному журналі «Соборність» поетичної збірки «Тебе я колихав ночами…» П.Гай-Нижник став лауреатом Міжнародної літературної премії імені Івана Кошелівця за 2013 рік.

Крізь час: Поезія.





 
БУЛАВА Youtube Youtube