hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Українознавство – це та галузь, яка найкраще може боротися інтегрально з «рускім міром», – Павло Гай-Нижник

Історик і громадянсько-політичний діяч Павло Гай-Нижник пояснив, на що потрібно звернути увагу в українській системі освіти, аби виховати майбутню еліту нації. 18 серпня 2022

Однострої власного штабу гетьмана всієї України (1918) Опубліковано: Українознавство – це та галузь, яка найкраще може боротися інтегрально з «рускім міром», – Павло Гай-Нижник // Politeka. – 2022. – 18 серпня [Електронний ресурс] https://novosti.politeka.net/uk/383821-ukrainovedenie-eto-ta-otrasl-kotoraya-luchshe-vsego-mozhet-borotsya-integralno-s-russkim-mirom-pavel-gay-nizhnik


Українознавство – це та галузь, яка найкраще може боротися інтегрально з «рускім міром»Про це він розповів на першому дні Всеукраїнського форуму лідерів суспільної думки.

На думку експерта, не можна так скорочувати години на гуманітарні предмети у школах, адже в тому разі діти замість повноцінного розуміння історії України обмежуються вивченням просто кількох дат.

«Так ми втрачаємо майбутню еліту нації, діти не вчаться думати, тобто що і звідки, тобто причинно-наслідкових варіантів не існує. Години настільки зменшені, що діти вчаться як у Вікіпедії. Отже, потім ми будемо дивуватися, чому діти не вміють робити висновки, чому вони не можуть аналізувати політиків», – пояснює Павло Гай-Нижник.

Все це, констатує він, веде до примітивізації майбутнього держави, натомість сьогоднішній світ – це світ аналітики і ця проблема загалом стосується не лише України, але й інших держав.

Також історик ставить питання щодо скорочення фінансування і години історії України у вищій освіті та ліквідацію на інших факультетах українознавства.

«Українознавство – це та галузь, яка найкраще може боротися інтегрально з «рускім міром», тобто вона не така академічна, не така зациклена на окремих тематиках», – підкреслює Павло Гай-Нижник.



 
БУЛАВА Youtube Youtube