hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

«Держава не повинна керувати і не повинна вказувати»: Павло Гай-Нижник розповів, як потрібно розвивати футбол

Доктор історичних наук Павло Гай-Нижник розповів, що сьогодні Україна повинна змінити свій підхід до розвитку спорту і культури, зокрема, сприяти, а не контролювати.

Опубліковано: «Держава не повинна керувати і не повинна вказувати»: Павло Гай-Нижник розповів, як потрібно розвивати футбол // Politeka. – 2022. – 27 вересня [Електронний ресурс] https://sport.politeka.net/uk/387409-gosudarstvo-ne-dolzhno-upravlyat-i-ne-dolzhno-ukazyvat-pavel-gay-nizhnik-rasskazal-kak-nuzhno-razvivat-futbol

«Держава не повинна керувати і не повинна вказувати»: Павло Гай-Нижник розповів, як потрібно розвивати футбол Про це він розповів у програмі «Влада і спорт».

За словами гостя програми, в Україні держава використовує неправильний підхід розвитку різних суспільних галузей. Зокрема, пояснює він, у нас держава намагається усім керувати, наприклад, через представників президента, через керівників ОДА. Друга ж проблема, на думку експерта, полягає в тому, що ця вертикаль або зберігається, або розвалюється.

«Сам підхід держави до такої проблеми є неправильним, тому що держава не повинна керувати і не повинна вказувати. Це стосується не лише футболу, а спорту, культури, будь-чого. Є інша модель – держава, що сприяє», – розповідає Павло Гай-Нижник.

Як він пояснює, держава повинна сприяти розвитку тієї чи іншої галузі, а не насаджувати матрицю, за межі якої не можна вийти, треба дозволяти існувати творчому підходу і допомагати галузям. Гість програми підкреслює, що це дає можливість громадянському суспільству розвиватися, зокрема на рівні футболу чи спорту на місцях.

«У цьому контексті важливі і законодавчі, і розпорядчі акти, зокрема, ми знаємо, що повинні бути речі, які сприяють розвитку футболу. Сприяння – тобто податкові та інші пільги людям, які допомагають розвитку футболу на місцях. Водночас повинна бути особлива увага правоохоронної системи, чи не є це відмиванням коштів або корупцією», – пояснює Павло Гай-Нижник.

 
БУЛАВА Youtube Youtube