hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Не проїдуть Золотим кільцем: як на санкції РФ реагують зірки Голлівуду і чого добивається Москва

Не проїдуть Золотим кільцем: як на санкції РФ реагують зірки Голлівуду і чого добивається Москва Опубліковано: Не проїдуть Золотим кільцем: як на санкції РФ реагують зірки Голлівуду і чого добивається Москва // FreеДом – UA TV. – 2022. – 18 листопада [Електронний ресурс] https://uatv.ua/uk/ne-proyidut-zolotym-kiltsem-yak-na-sanktsiyi-rf-reaguyut-zirky-gollivudu-i-chogo-dobyvayetsya-moskva-video/

Не проїдуть Золотим кільцем: як на санкції РФ реагують зірки Голлівуду і чого добивається Москва Москва запровадила санкції проти 100 громадян Канади. Серед них — популярний голлівудський актор Джим Керрі. У російському МЗС таке рішення називають відповіддю на канадські санкції. Це вже не перша західна знаменитість, проти якої Кремль запровадив обмеження, інформує FREEДОМ.

Джим Керрі був у Росії лише одного разу, 2001-го. На заборону він відреагував із гумором. Хоча російські державні канали цитували його жарт як серйозну новину.

“Боюсь, трапилося найгірше. Нам заборонили в’їзд до Росії… Але проблеми 100 канадців не мають жодного значення в цьому божевільному світі! У нас завжди буде Париж”, — написав актор у Twitter.

До цього Кремль уже запровадив аналогічні санкції проти акторів Моргана Фрімана, Бена Стіллера та Шона Пенна — за підтримку України та засудження агресії Росії.

За такою логікою заборонити в’їзд варто майже всім західним зіркам. Адже ще в перші дні повномасштабного російського вторгнення публічно підтримали Україну, наприклад, актори Річард Гір та Міла Куніс, музиканти сер Пол Маккартні, Мік Джаггер, Гаррі Стайлз та багато інших.

А нещодавно Арнольд Шварценеггер, який неодноразово різко висловлювався з приводу російської агресії, зустрівся з переможцями Євробачення — українським гуртом Kalush Orchestra. Фрагмент зустрічі група показала у соцмережах.

Москва послідовно та цілеспрямовано ізолює росіян від сучасної світової культури, насамперед масової.

Universal Pictures, Walt Disney Pictures та інші кіностудії заборонили прокат своїх стрічок у російських кінотеатрах ще у перші тижні вторгнення. Тепер же Warner Bros. (“Ворнер Бразерс”) передчасно відкликала ліцензію на прокат своєї продукції на російському телебаченні. Найімовірніше, росіяни транслюватимуть фільми та серіали, незважаючи на заборону, як це вже було з кінотеатрами. Грубі порушення авторського права, за словами експертів, лише закріплять за Росією статус варварської країни.

“Таким чином, серед західної публіки — американської, західноєвропейської — відродиться стара ідеологема про дикість Росії. Про те, що вони не тільки не здатні нічого виробляти, а не здатні сприяти нічому цивілізованому. Що ще раз підтвердить, що Росія є таким вигнанцем світового суспільства. І не лише культурним, а й суспільно-громадським вигнанцем”, — говорить громадський діяч, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник.

У своїй спробі ізолюватися від західної культури путінська Росія наслідує СРСР. Але навіть тоді, за набагато суворішого контролю та відсутності інтернету, західні фільми та музика потрапляли до громадян Радянського Союзу. Це серед інших факторів сформувало у людей запит на зміни. Саме через страх повторення такої ситуації Москва сьогодні намагається повернути залізну завісу, стверджують експерти.

“Я думаю, що стратегію Путіна, спрямовану на самоізоляцію, частково може бути досягнуто. Але, зважаючи на поразки на фронті в Україні, зважаючи на зниження зовнішньополітичного впливу Російської Федерації в регіонах, зокрема в пострадянському просторі, і зважаючи на мізерність і ницість нинішньої попсової російської культури, навіть перед споживчою західною, навряд чи Путіну вдасться досягти очікуваної мети. Найімовірніше, певні успіхи в деяких областях будуть, але тимчасові, фрагментарні та несуттєві”, — вважає політтехнолог Олег Постернак.

Тим часом західні знаменитості допомагають Україні. Збирають кошти, підтримують біженців. Дехто навіть стає особами ініціативи України UNITED24 (“Юнайтед 24”) і закликають своїх фанатів робити пожертвування для закупівлі техніки. Так, наприклад, виконавець ролі Люка Скайвокера у “Зоряних війнах” Марк Гемілл зібрав кошти на 500 дронів для ЗСУ. 
БУЛАВА Youtube Youtube