hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Світ на переломі та Україна: глобальні виклики і національна безпека
(Павло Гай-Нижник; ГДІП Медіацентр: Інна Хоменська)

Команда Медіацентру Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ГДІП) разом з партнерами продовжує цикл корисних та пізнавальних зустрічей з лідерами думок, науковцями та дипломатами. Запрошуємо Вас долучитися до онлайн-зустрічі з доктором історичних наук, заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, академіком Академії політичних наук України Павлом Гай-Нижником.

Павло Павлович є одним з незмінних авторів наукового щорічника «Україна дипломатична», де публікує свої актуальні дослідження з історії та геополітики.

Тема зустрічі: «Світ на переломі та Україна: глобальні виклики і національна безпека» (17 травня 2022 р.).

 
БУЛАВА Youtube Youtube