hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Павло Гай-Нижник

Доній, Гай-Нижник і Томенко розповіли, як у Всеукраїнському Комітеті планують відзначити 150-ліття Скоропадського

10 січня

Опубліковано: Доній, Гай-Нижник і Томенко розповіли, як у Всеукраїнському Комітеті планують відзначити 150-ліття Скоропадського // Politeka. – 2023. – 10 січня https://novosti.politeka.net/uk/395924-doniy-gay-nizhnik-i-tomenko-rasskazali-kak-vo-vseukrainskom-komitete-planiruyut-otmetit-150-letie-skoropadskogo

15 травня 2023 року Україна святкуватиме 150-у річницю із дня народження гетьмана Павла Скоропадського, підготовкою до цього вже займається спеціальний Комітет.

Про це повідомив Олесь Доній на своїй сторінці у Facebook.

«Для належного відзначення цієї важливої для Української Держави дати представники громадських ініціатив 4 січня 2023 року створили «Всеукраїнський громадський оргкомітет з відзначення 150-річчя гетьмана всієї України Павла Скоропадського», - сказано на сайті.

    До складу Оргкомітету ввійшли:
  • Павло Гай-Нижник, доктор історичних наук,
  • Олесь Доній, голова Центру досліджень політичних цінностей,
  • Івана Степурин, директор видавництва «Саміт-книга»,
  • Микола Томенко, доктор політичних наук,
  • Олександр Юрков, громадська ініціатива «Музбат»,
  • Олександр Завальнюк, Кам'янець-Подільський національний університет.

Члені Оргкомітету вже приблизно визначили, які заходи будуть проходити на річницю українського гетьмана. Зокрема, розповідається у пості, планується видання тритомника Павла Гай-Нижника «Український націонал-консерватизм і Гетьманський Рух», наукового збірника «Сучасний український націонал-консерватизм» і випуск науково-популярної книги, яка присвячена Скоропадському, консерватизму та українській державності.

Також планується низка регіональних заходів на честь Скоропадського, а у самій столиці мають підготувати, виготовити та урочисто встановити його погруддя. Щодо науково-практичних конференцій, присвячених керівнику Української Держави, то вони відбудуться і в Києві, і в Кам’янці-Подільському.

«Оргкомітет звертається до органів державної влади належним чином виконати постанову Верховної Ради України № 1982-IX від 17 грудня 2021 року (додаток №2)», - зазначено у пості. 
БУЛАВА Youtube Youtube