hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник

"Антикомінтернівський пакт"

"АНТИКОМІНТЕРНІВСЬКИЙ ПАКТ" - договір терміном на 5 років, укладений 25 листопада 1936 у Берліні фашистською Німеччиною та мілітаристською Японією. Спрямований проти Комінтерну. Під гаслом боротьби проти комуніст. небезпеки ініціатори "А.п." бажали здійснити новий перерозподіл світу, встановити своє світ. панування. "А.п." було доповнено таєм. угодою, що передбачала спільну боротьбу проти СРСР (це не завадило, однак, укладенню через 3 р. таємної угоди між Німеччиною і СРСР про співпрацю та взаємодопомогу). До "А.п." 1937 приєдналася Італія. 1939 - Угорщина, Іспанія. У 1939-40 "А.п." перетворився на відкритий воєн. союз Німеччини, Італії та Японії. 25 листопада 1941 "А.п." було продовжено на 5 р., до нього приєдналися Болгарія, Данія, Фінляндія, Румунія, Словаччина, Хорватія та уряд окупов. японцями частини Китаю (у м.Нанкіні). Після розгрому фашист. Німеччини та її союзників (1945) "А.п." припинив своє існування.

Енциклопедія сучасної України

Опубліковано: Гай-Нижник П.П. "Антикомінтернівський пакт" // Енциклопедія Сучасної України. - Т.1. - К.: Національна Академія наук України, Наукове товариство ім.Т.Шевченка, Координаційне бюро Енциклопедії Сучасної України НАН України, 2001. - С.545.


 
matrix-info БУЛАВА