hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник

Бутенко Борис Аполлонович

БУТЕНКО Борис Аполлонович (? - 1926, Будапешт) - громадський ідержавний діяч доби Гетьманату. Кер. справами Поділ. залізниці. Чл. Укр. нар. громади, яка підготувала і здійснила переворот на чолі з П.Скоропадським. Від 3 травня до 14 листопада 1918 - міністр шляхів в уряді гетьмана П.Скоропадського. Перед тим міжпарт. нарада соціал-демократів, соціалістів-революціонерів та самостійників виступила проти призначення Б. на посаду міністра, вважаючи його українофобом. Однак Б. як міністр сприяв українізації Мін-ва шляхів, розвитку залізнич. справи в Україні, зокрема, розпочав ремонт залізнич. колій, паровозів, вагонів, боровся зі страйками.

Енциклопедія сучасної України

Опубліковано: Гай-Нижник П.П. Бутенко Борис Аполлонович // Енциклопедія Сучасної України. - Т.3. - К.: Національна Академія наук України, 2004. - С.651.


 
БУЛАВА