hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник

"Вістник Державних Законів для всіх земель Української Народньої Республіки"

"ВІСТНИК ДЕРЖАВНИХ ЗАКОНІВ ДЛЯ ВСІХ ЗЕМЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНЬОЇ РЕСПУБЛІКИ" виходив у січні 1919 у Києві, від лютого - у Вінниці, від червня - у Кам'янці (нині Кам'янець-Подільський Хмельн. обл.), 1920-21 - у м.Тарнув (Польща). Друкував міжнар. угоди, законодавчі акти, розпорядження Директорії.

Енциклопедія сучасної України

Опубліковано: Гай-Нижник П.П. "Вістник Державних Законів для всіх земель Української Народньої Республіки" // Енциклопедія Сучасної України. - Т.4. - К.: Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2005. - С.617.


 
БУЛАВА