hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Павло Гай-Нижник

"Вістник Української Народньої Республіки"

"ВІСТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНЬОЇ РЕСПУБЛІКИ". Засн. в січні 1919 на базі г. "Державний вістник" як орган Директорії і Держ. Канцелярії УНР. Виходив тричі на тиждень, спочатку в Києві, від лютого 1919 - у Вінниці, від червня 1919 - у м.Кам'янець-Подільський (нині Хмельн. обл.). Друкував офіц. універсали, накази, закони й розпорядження; статті з проблем внутр. і зовн. політики, сусп.-пол. життя тощо.

Енциклопедія сучасної України Опубліковано: Гай-Нижник П.П. "Вістник Української Народньої Республіки" // Енциклопедія Сучасної України. - Т.4. - К.: Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2005. - С.618.


 
БУЛАВА