hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

БІО-БІБЛІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ


Науковець, поет, академік

Науковець, поет, академік

Дунаєвецький вісник. – 2010. – №57–58. – 22 липня. – С.8.Завантажити файл

Оліфер В. Науковець, поет, академік // Дунаєвецький вісник. – 2010. – №57–58. – 22 липня. – С.8.

НАУКОВЕЦЬ, ПОЕТ, АКАДЕМІК

Приємна новина надійшла нещодавно з Києва: нашого 39-річного земляка, доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Кураса Національної академії наук України Павла Павловича Гай-Нижника обрано дійсним членом (академіком) Української академії наук.

Це високе і, водночас, заслужене звання талановитому дунаївчанину було присвоєно як відзнаку за невтомну наукову діяльність упродовж двох останніх десятиліть. Йдеться, насамперед, про понад 200 наукових досліджень, опублікованих в Україні, Канаді, Росії, Білорусі, Угорщини, Сербії, Румунії та інших країнах. Лише за два останні роки світ побачили п’ять монографій Павла Павловича: «Нариси історії державної служби в Україні» (Київ, «Ніка-Центр», 2008 р.), «Науково-документальна збірка до 90-річчя запровадження держслужби в Україні» (Київ, Центр сприяння інституційного розвитку, 2008 р.), «Банківська система України: виміри глобальної фінансової кризи. Експертно-аналітична доповідь» (Київ, «Дорадо-друк», 2009 р.), «Історія державної служби в Україні в 5 томах» (Том 1. Київ, «Ніка-Центр», 2009.), «УНР і ЗУНР: становлення органів вади і національне державотворення (1917–1920 рр.)» (Київ, «Щек», 2010 р.).

У 2006 році Павло Гай-Нижник був нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ст. за заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Православної Церкви. Але дунаївчанина П.Гай-Нижника знають не лише в наукових колах ближнього зарубіжжя, а також в середовищі літературному – він є автором двох поетичних збірок «Згадуй мене... Лірика кохання» (2006 р.) та «Смак свободи... Лірика життя» (2009 р.). Зважуючи на те, що в особі Павла Павловича поєдналися наукова і творча особистості, нам – його землякам, варто очікувати від молодого академіка і літератора нових підкорених ним вершин та світового визнання. Втім, сьогодні нам від імені читачів «ДВ» приємно долучитися до всіх вітань Павлу Гай-Нижнику, його сім’ї та родині, які проживають в Дунаївцях і Смотричі.

Володимир ОЛІФЕР.
Фото з інтернетпорталів Вікіпедії.

Опубліковано: Оліфер В. Науковець, поет, академік // Дунаєвецький вісник. – 2010. – №57–58. – 22 липня. – С.8.


 
БУЛАВА Youtube Youtube