hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

ВИСТУПИ В ЗМІ


Прес-конференція представників Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)
О.Березюка та П.Гай-Нижника
«Автономна Республіка Крим: бути чи не бути»
(13 вересня 2012 р., Київ, Інформаційне Агентство «УНІАН»)


Прес-конференція представників Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) О.Березюка та П.Гай-Нижника «Автономна Республіка Крим: бути чи не бути»

Старший науковий співробітник інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. Кураса НАН України, кандидат у народні депутати від УНА Павло Гай-Нижник, у свою чергу, зазначив, що збереження автономії Криму загрожує політичними, соціальними, економічними і громадянськими заворушеннями. «Продовження існування автономії є загрозою для розчленування України, що в перспективі цілком загрожує і занепаду самої української державності. Ми маємо прецеденти грузинської проблеми, югославської, зокрема, сербської, і, судячи з тенденції, яка розвивається в політикумі і чому сприяє Партія регіонів та її приспішники, це спонукає до загрози національній безпеці існування Української держави», - заявив П.Гай-Нижник. (УНА пропонує позбавити Крим автономного статусу, УНІАН, 14 вересня 2012 р.)

«Мы сейчас видим, как проступают откровенно сепаратистские настроения в Крыму, – считает доктор исторических наук и кандидат в народные депутаты от УНА Павел Гай-Нижник. – Хотелось бы поинтересоваться, куда смотрят СБУ и разведка, которые должны отвечать за целостность и неделимость нашей страны. Явно, что такие мысли возникают не без помощи спецслужб других стран. В Крыму даже регистрируются откровенно сепаратистские политические силы, которым никто не мешает сеять смуту в нашей стране. Сейчас власть ведет ситуацию к развалу Украины – может остаться лишь номинальное название и границы, а государство будет разбито на своеобразные княжества. В Крыму еще посидят, подумают и снова начнут выдвигать своего президента». (Джерело: UkrNews24.com, 13 вересня 2012 р.)


«Крым не может существовать без Украины, нормально развиваясь. Когда немецкое командование в 1918 году не пускало в Крым представителей власти украинского государства, гетман Скоропадский поехал к Вильгельму и через посла заявил, что если немцы не отдадут Украине Крым, или какое другое государство захватит Крым, рано или поздно Украина будет вынуждена воевать за Крым», – напомнил доктор исторических наук Павел Гай-Нижник. («Новый Регион – Киев», 13 вересня 2012 р.) 
БУЛАВА Youtube Youtube