hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Світова історія


Вільгельм ІІ. Звернення до німецького народу
Wilhelm II. An Das Deutsche Volk
(Berlin, den 6. August 1914)

(6 серпня 1914 р.)


До німецького народу!

З часів заснування імперії на протязі 43 років гарячі зусилля мої та моїх предків були спрямовані на підтримку миру у світі та на сприяння нашому потужному розвиткові.

Але противники заздрять успіху нашої роботи.

Всю відкриту та приховану ворожнечу зі Сходу, із Заходу, а також з моря ми пережили досі, усвідомлюючи нашу силу і відпвідальність, але тепер нас хочуть принизити. Вимагають, щоб ми, затамувавши подих, спостерігали, як наші вороги готуються до підступницького нападу, не хочуть терпіти, що ми у рішучій вірності стоїмо за наших союзників, хто бореться за свою репутацію як великої держави і яка втрачається приниженням нашої сили і слави.

Отже, все повинен вирішувати меч.

Противник атакує нас під час миру.

Тому до зброї!

Кожне вагання, кожне зволікання було б зрадою Батьківщині!

Щоб вести мову, бути чи не бути нашій імперії, яку новостворили наші батьки, бути чи не бути німецькій владі та німецькому духові, ми будемо захищати себе до останнього живота людини і коня. І ми витримаємо цю боротьбу, якщо вона буде навіть проти ворогів всього світу. Ще ніколи Німеччина не була подолана, якщо вона була єдина у боротьбі.

Вперед, з Богом, котрий буде з нами, як він був з нашими батьками!

Берлін, 6 серпня, 1914.

Вільгельм   
 
БУЛАВА Youtube Youtube