hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Лист комісара Французької Республіки в Україні генерала Табуі до генерального секретаря іноземних справ УНР (Київ)

(29 грудня 1917 р.)

5.ХІІ.1917 р. на зустрічі, де були присутні Голова Державного Секретаріату В.Винниченко та державні секретарі іноземних справ, фінансів, продовольства, шляхів сполучення, юстиції я мав честь звернутись до Вас з наступним проханням: “Союзні держави ще не прийняли офіційне рішення щодо України, але я вже був уповноважений висловити пану Шульгину симпатію союзників за ті зусилля, які робить Український уряд з метою повернення порядку, укріплення військ, а також наміру залишитися вірним союзником.

Я щасливий за свою ініціативу, тому що вчора ввечері я отримав наказ запросити вас з приводу тієї фінансової і технічної допомоги, яку Франція хоче надати Україні, тому необхідно вручити французькому уряду якнайшвидше програму, яку український уряд думає реалізувати і відповідні до цього вимоги.

По зверненню, яке я роблю першим, ви можете судити, що симпатія Франції реальна і дієва.

Починаючи з цього дня Франція ввійшла в офіційні зносини з Україною. З огляду на швидкість розвитку подій та щоб запобігти всякої втрати часу, я маю честь просити вас відповісти мені якомога скоріше.

Підпис, печатка Табуі.


 
БУЛАВА Youtube Youtube