hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Постанова про переіменування Генерального секретарства національних справ на Генеральне секретарство міжнародних справ (Додаток до журналу засідання Генерального Секретаріяту /уряду/)

(22 грудня 1917 р.)


22 грудня 1917 р. - Постанова про переіменування Генерального секретарства національних справ на Генеральне секретарство міжнародних справ (Додаток до журналу засідання Генерального Секретаріяту (уряду). (1917, Генеральний Секретаріат, Генеральне секретарство національних справ,  Генеральне секретарство міжнародних справ, Центральна Рада, УНР, Винниченко)


 
БУЛАВА Youtube Youtube