hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Тимчасовий закон про флот Української Народної Республіки

(14 січня 1918 р.)

_______________

Тимчасовий закон про флот Української Народної Республіки

м. Київ

14 січня 1918 р.   

Вимітка з протоколу засідання Центральної Ради.

Центральна Рада дня 14 січня 1918 року ухвалила тимчасовий закон про флот Української Народної Республіки.

1) Російська Чорноморська флота військова і транспортна проголошується флотою Української Народної Республіки і вона виконує обов’язки по охороні побережжя і торгівлі на Чорному і Азовському морях.

П р и м і т к а : Українська Народна Республіка під час демобілізації транспортної флотилії має вступити в погодження з республіками, що засновуються на Чорноморському побережжі, відносно поділу торговельного флоту.

2) Прапорами Української військової флоти є: полотнище в двох – блакитному і жовтому – кольорах. В кряжі блакитного кольору – історичний золотий тризуб з білим внутрішнім полем в ньому.

3) Прапором Української торговельної флоти є полотнище в двох – блакитному і жовтому кольорах.

4) Українська Народна Республіка приймає на себе всі зобов’язання Російського уряду щодо Чорноморської флоти і утримання флоти та портів.

5) З часу проголошення цього закону всі військові російські транспортні кораблі на Чорному і Азовському морях піднімають вищезгадані прапори Української Народної Республіки.

З первотвором протоколу згідно:
Тов. голови
Української Центральної Ради                         (підпис)
Секретар
Української Центральної Ради                          (підпис)
Ствердив
В. об. генерального писаря                         (підпис)

_______________

 
БУЛАВА Youtube Youtube